WEDZE Kód 8587817 4037277

Detská lyžiarska prešívaná bunda 180 Warm veľmi hrejivá a nepremokavá čierno-sivá

45,00 €
Farba: ŠEDÁ / ŽLTÁ
  • ŠEDÁ / ŽLTÁ
  • TYRKYSOVÁ / ČIERNA
  • HNEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši návrhári, rodičia mladých lyžiarov, vyvinuli túto bundu na príležitostné lyžovanie. Prešívaná bunda poskytuje hrejivosť a navyše športový vzhľad!

VÝHODY

Jednoduché použitie

Snehový pás automaticky bráni prenikaniu snehu a vzduchu.

Možnosť osobného upravenia

Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Hrejivosť

Hrubá vatová výplň 250 g/m², hrejivá fleecová podšívka. Snehový pás.

Nepremokavosť

Dobrá: záter 5 000 mm. Švy nie sú vodotesné. Kapucňa

Vrecká

2 veľké vrecká na ruky a 1 vrecko na skipas.

Priedušnosť

Priedušný materiál odvádza pot.

TECHNICKÝ POPIS

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia materiálu udržiava malých lyžiarov v správnej teplote, takže nepociťujú priveľké teplo ani priveľký chlad. Odev reaguje na telesnú aktivitu a teplotu vonkajšieho prostredia. Značka Wedze používa ako izolačný materiál na udržanie tela v teple vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Úprava materiálu záterom

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu bundy. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri fyzickej aktivite. Preto sú deti v suchu a väčšom pohodlí.

Vrecko na skipas

Už nie je treba vyberať svoj skipas! Na rukáve je vrecko na skipas, ktoré poskytuje rýchly prístup na lyžiarske vleky.

Snehový pás

Snehový pás je ochranný systém umiestnený na páse. Na tejto bunde sa zapína automaticky, keď si dieťa zapne lyžiarsku bundu. Zabraňuje prenikaniu snehu a vzduchu počas jazdy a predovšetkým pri páde.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoju bundu počas lyžiarskeho výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť deti, aby im na svahu nebola zima?

Aby telo zostalo v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev. 1. vrstva (tzv. druhá koža) udrží telo v suchu. 2. vrstva (alebo izolačná vrstva) zadržiava teplo. 3. vrstva alebo ochranná vrstva chráni telo pred nepriaznivým počasím.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možností na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje nepremokavosť materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wedze sa navrhujú a vyrábajú na úpätí hory Mont Blanc. Testujeme ich v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prašan a pod.). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.

Záruka

2 Roky/ov