Filtre 0
Filtre 0
FORCLAZ Kód 8581384 4006194

Pánsky trekingový batoh MT500 Air 60+10 l

125,00 €
Farba: HNEDÁ / ŠEDÁ
  • HNEDÁ / ŠEDÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Hľadáte univerzálny batoh s veľkým objemom, pri ktorom nemusíte robiť kompromisy, pokiaľ ide o hmotnosť? Batoh MT500 AIR je určený práve pre vás!

VÝHODY

Univerzálne použitie

Držiak na fľašu, na palice, pláštenka, univerzálne popruhy.

Odolnosť

Hlavná tkanina z ľahkého, ale odolného polyamidu. Vystužené dno batoha.

Vrecká a priehradky

Priehradky, široký prístup spredu, prístup na dno batoha, 8 vreciek.

Podpora hydratácie

Vnútorná priehradka na hydrovak (nie je súčasťou).

Hmotnosť

1,75 kg. Uvedená hmotnosť prázdneho batoha je hmotnosť referenčnej vzorky.

Pohodlie

Nosnosť do 15 kg. Nastaviteľná výška chrbta.

Odvetrávanie

Vystužená konštrukcia so sieťkou tlmí nárazy a zaisťuje priedušnosť chrbta.

TECHNICKÝ POPIS

Rozmery

Rozmery batoha pri používaní:

Výška: 70 cm / 28 in. Šírka: 40 cm / 16 in. Hĺbka: 35 cm / 14 in. Dĺžka chrbta (= vzdialenosť od 7. stavca po začiatok bedrovej kosti):

Minimum: 40 cm / 16 in. Maximum: 53 cm / 21 in. Obvod pása:

Minimum: 79 cm / 31 in. Maximum: 136 cm / 54 in.

Objem

Batoh má objem 60 litrov, ktorý sa dá zväčšiť o ďalších 10 litrov. Objem každého batoha sa meria štandardizovanou metódou. Na vyplnenie hlavného priečinka a vreciek používame malé guľôčky. Tie potom premiestnime do nádoby so stupnicou, ktorá nám umožňuje stanoviť ekvivalentný objem v litroch s toleranciou niekoľkých percent.

Hmotnosť

1,75 kg vrátane všetkého.

Hmotnosť odnímateľnej pláštenky je 100 g.

Technológia AIR

Podobne ako rad MT900 UL, séria MT500 AIR sa vyznačuje odvetrávaným zadným dielom zo sieťoviny, ktorá zaisťuje priedušnosť a rýchle schnutie. Pevnosť zaručuje vystužená konštrukcia. Výška chrbta sa dá nastaviť pomocou popruhu, ktorý sa dá ľahko rozopnúť a ľahko sa s ním manipuluje.

Materiál

Hlavná tkanina z polyamidu 210D RS (Ripstop = lepšia odolnosť voči roztrhnutiu), vystužené dno batoha (420D×330D RS).

Odporúčané zaťaženie

Podľa aktivity, na ktorú je tento batoh určený, vám odporúčame, aby ste ho nezaťažovali hmotnosťou nad 15 kg. Len tak môžete využiť všetky jeho kvality. Aby ste si príliš nenamáhali chrbát, odporúčame vám, aby ste neprekračovali záťaž rovnajúcu sa 20-25 % vašej vlastnej hmotnosti.

Ako naložiť batoh?

Na dno batoha uložte spací vak. K chrbtovej časti vložte ťažký materiál (stan, varič, potraviny). Oblečenie uložte okolo. Podlahu môžete umiestniť pod chlopňu alebo pod batoh, ak sa vám nezmestí dovnútra. Nepremokavú bundu a fleecovú mikinu uložte tak, aby ste ich mali na dosah. Do vreciek dajte drobnosti na každodenné použitie (krém na opaľovanie, mapu, okuliare). Hydrovak sa umiestni do špeciálnej priehradky pozdĺž chrbta.

Ako používať univerzálne popruhy?

Nové série batohov MT500 AIR a MT900 UL majú dva popruhy vybavené hliníkovými prackami (v spodnej časti batoha). Tieto popruhy slúžia na pripevnenie stanu alebo karimatiek pod batoh alebo na telo batoha. Ak tieto popruhy nepoužívate, môžete ich uložiť do skrytého vrecka, ktoré je na to určené, alebo ich môžete odpojiť a využiť inak (vďaka špeciálnej pracke).

Doplnkové príslušenstvo

Uľahčite si používanie batoha MT500 AIR vďaka ďalšiemu úložnému príslušenstvu, náhradným prackám alebo pripevňovacím popruhom. https://www.decathlon.sk/C-109244-plastenky-na-turisticke-batohy-a-prislusenstvo

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester; Všitý diel: 100.0% Polyamid; Popruh: 100.0% Polypropylén; Ochranný obal na tašku: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Batoh skladujte na suchom, vetranom a tmavom mieste.

Obmedzenia používania

Batoh neperte v práčke.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky naše výrobky sú testované pri priamom použití na reprezentatívnej vzorke používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, za podmienok používania podobných tým, s ktorými sa budete stretávať v praxi. Na testovaní, vývoji a schvaľovaní výrobkov sa podieľa produktový manažér zodpovedný za vývoj výrobku spoločne s osobami nezávislými od Decathlonu. Tento batoh testovali trekeri počas 5 týždňov na Kanárskych ostrovoch, v Pyrenejach a v masíve Mont Blanc.

Záruka

10 Roky/ov

Schválené

Oboznámte sa s trekingom, objavte naše produkty a rady na stránke decathlon.sk

Videá