WEDZE Kód 8642186 4273785

Detská lyžiarska prešívaná bunda 580 Warm veľmi hrejivá nepremokavá sivá

65,00 €
35,00 €
-46%
Farba: ŠEDÁ / ŽLTÁ
  • ŠEDÁ / ŽLTÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím pozostávajúci z rodičov mladých lyžiarov navrhol túto lyžiarsku bundu, aby deťom zabezpečila vysokú úroveň hrejivosti.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Snehový pás automaticky bráni prenikaniu snehu a vzduchu.

Možnosť osobného upravenia

Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Hrejivosť

Veľmi hrejivá. Vata 200 g/m² + ball fiber. Česaná podšívka. Snehový pás.

Nepremokavosť

Veľmi dobrá: záter 5000 mm, 100 % vodotesné švy. Kapucňa na prilbu.

Vrecká

4 vrecká, z toho 1 na skipas a 1 vnútorné zapínateľné.

Priedušnosť

Priedušný materiál odvádza pot.

TECHNICKÝ POPIS

Tepelná izolácia Ball Fiber

Tepelnú izoláciu zaisťuje výplň s označením Ball Fiber: ide o malé pružné vatové guľky imitujúce nadýchanosť páperovej bundy. Tento materiál je nielen ľahký a stlačiteľný ako perie, ale je aj ideálny pre deti: zaisťuje príjemné teplo a jeho údržba je rovnako ľahká ako údržba klasickej bundy.

Úprava materiálu záterom

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu bundy. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri fyzickej aktivite. Preto sú deti v suchu a väčšom pohodlí.

100 % vodotesné švy

Okrem nepremokavého materiálu sme vodotesnosť bundy zvýšili vodotesnými švami. Lepiace a nepremokavé pásky sú prilepené na všetkých švoch výrobku vo vnútri bundy, aby bola dokonale vodotesná a aby sa zaručila úplná nepremokavosť.

Kapucňa na prilbu

Táto lyžiarska bunda má kapucňu, ktorá sa môže nosiť na lyžiarskej prilbe. Vďaka tomuto systému je dieťa chránené pred prípadným prenikaním chladného vzduchu alebo snehu cez golier. Predná časť z elastickej lykry umožňuje zachytiť kapucňu o okraj prilby. Kopíruje pohyby hlavy dieťaťa bez toho, aby ho rušila, a vysoký golier bundy poskytuje dobrú ochranu tváre.

Snehový pás

Snehový pás je ochranný systém umiestnený na páse. Na tejto bunde sa zapína automaticky, keď si dieťa zapne lyžiarsku bundu. Bráni tak prenikaniu snehu a vzduchu počas jazdy a predovšetkým pri páde.

Vrecko na skipas

Už nie je treba vyberať svoj skipas! Na rukáve je vrecko na skipas, ktoré poskytuje rýchly prístup na lyžiarske vleky.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza na podšívke na chrbte, môžete napísať meno dieťaťa a tak si výrobok označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoju bundu počas lyžiarskeho výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť deti, aby im na svahu nebola zima?

Aby telo zostalo v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev. 1. vrstva (tzv. druhá koža) udrží telo v suchu. 2. vrstva (alebo izolačná vrstva) zadržiava teplo. 3. vrstva alebo ochranná vrstva chráni telo pred nepriaznivým počasím.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavný materiál - dno: 100.0% Polyester; Hlavný materiál - vrchná časť: 100.0% Polyamid; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester; Druhá podšívka: 100.0% Polyamid; Všitý diel: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možnosti na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje nepremokavosť materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte nohavice úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wedze sa navrhujú a vyrábajú na úpätí hory Mont Blanc. Potom ich testujeme v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prašan a pod.). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.

Záruka

2 Roky/ov