Filtre 0
Filtre 0
WEDZE Kód 8562642 2911867

Detská lyžiarska kombinéza - 100 hrejivá a nepremokavá koralová

35,00 €
Farba: RUŽOVÁ / MODRÁ
  • RUŽOVÁ / MODRÁ
  • MODRÁ
  • MODRÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím zložený z rodičov malých lyžiarov vyvinul túto kombinézu pre deti na radovánky na snehu: lyžovanie, sánkovanie, hry... Všetko v jednom v teple a suchu!

VÝHODY

Možnosť osobného upravenia

Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Odolnosť

Zosilnený materiál na zadku, kolenách a naspodku nohavíc.

Hrejivosť

Vatová výplň na trupe 150 g/m². Ramená a nohy 100 g/m². Podšívka - česaný úplet.

Nepremokavosť

Dobrá: záter 5000 mm, nepriepustné švy na zadku. Zakomponované návleky, kapucňa.

Vrecká

1 náprsné vrecko, 1 zatváracie vrecko na skipas.

Priedušnosť

Priedušný materiál odvádza pot.

TECHNICKÝ POPIS

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia materiálu udržiava malých lyžiarov v správnej teplote, takže nepociťujú priveľké teplo ani priveľký chlad. Odev reaguje na telesnú aktivitu a teplotu vonkajšieho prostredia. Značka Wedze používa ako izolačný materiál na udržanie tela v teple vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Úprava materiálu záterom

Záter je materiál vytvárajúci nepremokavosť, ktorý sa nachádza na vnútornej strane vonkajšieho materiálu kombinézy. Bráni prenikaniu vody do odevu, ale umožňuje odvádzanie telesnej vlhkosti vznikajúcej pri fyzickej aktivite. Preto sú deti v suchu a väčšom pohodlí.

Vodotesné hlavné švy

Okrem nepremokavého materiálu zvyšujeme nepriepustnosť tejto kombinézy nepriepustnými švami. Ide o nepremokavé lepiace pásiky, ktoré sú umiestnené na švy z vnútornej strany odevu, aby bol dokonale vodotesný. Tieto vodotesné švy sa nachádzajú na miestach, ktoré sú najviac vystavené pôsobeniu snehu. U tejto kombinézy ide o zadné partie.

Odolnosť

Nabrúsené hrany lyží a hry v snehu by mohli niekedy poškodiť alebo prerezať spodné časti lyžiarskej kombinézy, preto sme ich vybavili účinnými vystuženiami, aby sa čo najlepšie predišlo roztrhnutiu. Tieto vystuženia sa nachádzajú na najviac ohrozených miestach: na kolenách, zadku a spodku nohavíc.

Vrecko na skipas

Už nie je treba vyberať svoj skipas! Na rukáve je vrecko na skipas, ktoré poskytuje rýchly prístup na lyžiarske vleky.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza na podšívke na chrbte, môžete napísať meno dieťaťa a tak si výrobok označiť. Užitočná šikovná rada, ako nájsť svoju kombinézu v priebehu lyžiarskeho výcviku alebo v škole!

Ako obliecť deti, aby im na svahu nebola zima?

Aby telo zostalo v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev. 1. vrstva (tzv. druhá koža) udrží telo v suchu. 2. vrstva (alebo izolačná vrstva) zadržiava teplo. 3. vrstva alebo ochranná vrstva chráni telo pred nepriaznivým počasím.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebolo zima na nohy na lyžiarskom svahu?

Na udržanie nôh v teple a v suchu stačí použiť 2 vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvádzanie potu a 1 lyžiarske nohavice (alebo kombinéza) na ochranu pred nečasom a zabezpečenie hrejivosti.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Spodná časť - hlavný materiál: 100.0% Polyamid; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možnosti na ramienku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte výrobok úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wedze sa navrhujú a vyrábajú na úpätí hory Mont Blanc. Potom ich testujeme v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prašan a pod.). Tímy návrhárov takto overuj, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.

Záruka

2 Roky/ov