SOLOGNAC Kód 8560076 2897688

Poľovnícka nepremokavá a odolná obuv Crosshunt 500 V2 gaštanovohnedá

125,00 €
Farba: HNEDÁ / ČIERNA
  • HNEDÁ / ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Obuv určená na pravidelné použitie do náročného terénu s občasným výskytom tŕnia. Univerzálna nepremokavá obuv určená do každého terénu vďaka podrážke Vibram a jemnej koži.

VÝHODY

Jednoduchá údržba

Koženú obuv ošetrujte krémom, aby vám dlho vydržala.

Hmotnosť

Topánka váži 680 g vo veľkosti 43, mušia váha vo svojej triede.

Priľnavosť

Obuv si vďaka podrážke Vibram poradí v každom suchom aj mokrom teréne.

Pohodlie

Vďaka 5 mm stielke z polyuretánovej peny budete mať pocit ako v papučiach.

Nepremokavosť

Nepremokavá a priedušná membrána pod kožou, 24 h ponorená pod vodou.

Držanie na nohe

2-zónové šnurovanie, dostatočne tuhá podrážka a 7-palcový zvršok na členitý terén.

Odolnosť voči agresívnej vegetácii

Vpredu zdvojená obsádzka po celom obvode, dvojité švy, lícová koža 2 mm.

TECHNICKÝ POPIS

Údržba kože

Celý zvršok je vyrobený z jemnej kože s hrúbkou 1,8 až 2 mm, aby sme zaistili veľmi dobrú odolnosť na poľovačke, ale najmä preto, aby vám obuv dlho vydržala! Už žiadna praskajúca koža. Ak si budete svoje topánky pravidelne ošetrovať krémom a sušiť ďalej od radiátora či krbu, budete spokojní dlhé roky.

1. Odstráňte prach z obuvi kefou. V prípade potreby použite vodu a mydlo.

2. Naneste krém na kožu Nikwax.

Európsky pôvod

Túto obuv sme vymysleli vo Francúzsku, spolu s výrobným tímom navrhli v Taliansku a nechali vyrobiť v Rumunsku partnerským dodávateľom.

Väčšina dielov pochádza takisto z Európy.

Odolnosť, priľnavosť, spevnenie.

Je to jednoduché: absolvujete poľovačky alebo aktivity v prírode, chodíte po poliach, lesoch a občas do hôr a pomerne často prechádzate agresívnou vegetáciou. Takže potrebujete niečo odolné a nech je to vidno! Vďaka lícovej koži s hrúbkou 1,8 až 2 mm, šitej a vpredu zdvojenej obsádzke po celom obvode, podrážke Vibram s 5 mm dezénom do každého terénu a 7-palcovému zvršku (17,8 cm) ste našli, čo potrebujete.

Nepremokavosť

Mať nohy v suchu počas celého trvania vychádzky je oveľa lepšie! Ale je to aj najväčší nedostatok obuvi určenej do terénu mimo chodníkov. Preto náš tím na tomto probléme neustále pracuje. V tomto prípade sme pod kožou použili nepremokavú a priedušnú membránu, ktorá zabraňuje prenikaniu vody (dážď, rosa atď.), ale nie potu. Obuv sme laboratórne testovali ponorenú na 100 000 ohybov, čo zodpovedá približne 40 km alebo 24 h chôdze bez toho, aby premokla.

Návleky a nepremokavé nohavice

Aj keď neprší, tráva môže byť nasiaknutá vodou. Takže si nezabudnite zobrať návleky alebo nepremokavé nohavice! V opačnom prípade voda nasiakne do nohavíc, následne do ponožiek a vaše chodidlá budú mokré. Kvôli maximálnemu pohodliu myslite takisto na kvalitné ponožky, ako sú ACT 500 Solognac a tiež si ostrihajte nechty, ktoré by mohli poškodiť vnútro obuvi a spôsobiť prenikanie vody dovnútra.

História spolupráce

Túto obuv sme celú navrhli v spolupráci s platformou co-création Décathlon: https://cocreation.decathlon.fr/ spoločne s viac ako 150 používateľmi.

Pomocou dotazníkov sme niekoľko mesiacov vyberali materiály, celkovú konštrukciu, vlastnosti a dizajn tejto obuvi. Nakoniec obuv testovali počas jedného roka niektorí používatelia. Túto obuv ste vlastne vytvorili vy a odviedli ste naozaj dobrú prácu!

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 20.0% Polyamid, 80.0% Hovädzia koža; Podošva:: 60.0% Polyuretán, 40.0% Syntetický kaučuk; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Obmedzenia používania

Nehodia sa na hon alebo do výhradne krovinatého prostredia.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Novú obuv Crosshunt 500 testovalo desať spolutvorcov a päť poľovníckych sprievodcov počas jedného roka, aby sme overili jej vlastnosti v teréne a za každého počasia.

Záruka

2 Roky/ov

Videá