Filtre 0
Filtre 0
AXELYS Kód 8586893 4030489

Detské tréningové legíny na krasokorčuľovanie čierne

25,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
  • ČIERNA / RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Užite si svoje krasokorčuliarske tréningy v týchto legínach, ktoré pre vás vymysleli naši špecialisti na krasokorčuľovanie: sú na ľade maximálne pohodlné.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Padli ste? Vaše legíny určite nebudú mokré – majú vodoodpudivú úpravu.

Hrejivosť

Hebký materiál na maximálne pohodlie, s ktorým získate príjemný pocit tepla.

TECHNICKÝ POPIS

Široký pás

Aby ste sa mohli plne sústrediť iba na svoje tréningy, majú naše legíny široký pás, ktorý perfektne drží. Hýbte sa, striedajte jeden pohyb za druhým, robte piruety: a nikdy neukážete holý chrbát.

Pevnosť legín v čižmách

Naše legíny dobre držia na mieste vďaka silikónovým pásikom v dolnej časti nohavíc, ktoré perfektne pridržia legíny aj v čižmách. Točte sa, skáčte a opakujte rôzne figúry: naše legíny sa pri tréningoch prispôsobia akémukoľvek rytmu.

Opis výrobku

Pri tréningoch si vôbec nebudete uvedomovať, že máte na sebe tieto legíny. Sú teplé a mäkké, sú zárukou vysokého pohodlia a perfektne držia na mieste. Majú vodoodpudivú úpravu, preto sa v prípade pádu nenamočia, a vy budete môcť pohodlne pokračovať v tréningu: sústreďte sa len na svoje krasokorčuliarske skoky a figúry a nemyslite na svoje oblečenie.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 9.0% Elastan, 91.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov