SUBEA Kód 8561380 2894712

Dámska neoprénová kukla SCD 7 mm na potápanie čierna

35,00 €
23,00 €
-34%
  • Dámska neoprénová kukla SCD 7 mm na potápanie čierna
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím navrhol túto kuklu pre potápačky do chladných vôd (10 – 18 °C).

VÝHODY

Jednoduché obliekanie

100 % strečový neoprén. Navrhnuté pre ľahké a rýchle obliekanie.

Ochrana pred chladom

Neoprénová kukla zo 7 mm strečového materiálu s hladkým lemom okolo tváre.

Voľnosť pohybu

Systém Air Expulse: kukla s dierami na odvádzanie vzduchu.

Kombinovateľnosť

Kukla má sponu na uchytenie o polopriepustnú kombinézu Subea.

TECHNICKÝ POPIS

TECHNICKÉ PARAMETRE

Navliekateľná neoprénová kukla s hrúbkou 7 mm, so sponami (Plush) na vnútornej strane a tvarovanou bradou. Sivý stredový pás je zo strečového neoprénu, aby sa lepšie prispôsobil tvaru hlavy. Systém Air Expulse: systém vypúšťajúci vzduchové bublinky v kukle. Vďaka závesnej karabíne si ju môžete zavesiť na pravé stehno kombinézy.

LEPENÉ/ŠITÉ SPOJE GBS

Švy kukly sú vodotesné, spájané metódou GBS (Glued and Blind Stitched): neoprén je najprv lepený a následne šitý na dosiahnutie maximálnej odolnosti (ihla nepreniká neoprénom úplne, aby sa zabránilo prieniku vody).

Regulujte si hrúbku a teplotu!

Pri ponáraní je chlad naším najhorším nepriateľom! Treba sa vybaviť tepelnou ochranou v závislosti od teploty vody. Aby ste nemuseli mať na každú situáciu samostatnú kombinézu, vyvinuli sme 5 produktov, ktoré môžete v závislosti od teploty zladiť s kombinézou.

Tak môžete dopĺňať tepelnú izoláciu kuklou, vrchným neoprénom, tričkom s kuklou, 1 mm spodnými šortkami alebo 5,5 mm hornými šortkami.

Tipy na údržbu potápačskej kombinézy

1) Po každom použití kombinézu z vnútornej aj z vonkajšej strany namočte do čistej vody.

2. Následne ju ošetrite baktericídnym prípravkom.

3) Opäť dobre opláchnite čistou vodou.

4) Nechajte vysušiť na širokom vešiaku na tienistom a dobre vetranom mieste. Pozor, slnko odfarbuje textilné časti a urýchľuje starnutie neoprénu. Zipsy je možné čistiť pomocou zubnej kefky a premazať silikónovým olejom.

Certifikácia

Kukla na potápanie s prístrojom bola testovaná francúzskym inštitútom pre potápanie INPP (vo francúzskom meste Marseille) a spĺňa európsku normu (EN 14225-1: 2005).

Zloženie

Zloženie

Pena: 100.0% Guma; Podšívka: 100.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Kombinézu nechajte vyschnúť mimo dosahu slnečného svetla a ďaleko od zdrojov tepla. Zaveste kombinézu na ramienko, aby sa zachoval jej tvar a nepoškodil neoprén.

Obmedzenia používania

Nevhodná na plávanie a športy na vlnách.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Výrobok bol vytvorený a testovaný našimi tímami a odbornými partnermi vo výskumnom centre Hendaye vo Francúzsku s cieľom otestovať izolačné vlastnosti.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naším odborným partnerom je: PlanetOcean (5-hviezdičkové PADI potápačské centrum) vo Water Sports Center by Decathlon v Hendaye, Francúzsko. Centrum používa potápačský materiál Subea počas celého roka. Tím inštruktorov sa podieľa na náročnom vývoji potápačských výrobkov Subea od samotného návrhu s tímom Subea (vedúci výroby, dizajnéri a inžinieri), cez prototypové skúšky až po dlhodobé skúšky na opotrebovanie výrobkov v spolupráci s potápačmi od začiatočníkov až po skúsených inštruktorov.