Filtre 0
Filtre 0
SOLOGNAC Kód 8561297 2896649

Poľovnícky kufrík na rozobranú pušku 500 zelený

90,00 €
Farba: KHAKI / HNEDÁ
  • KHAKI / HNEDÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naše tímy vytvorili tento kufrík s vonkajšou škrupinou z tepelne tvarovanej peny na úplne bezpečné prenášanie vašej rozobranej poľovníckej pušky.

VÝHODY

Jednoduchý prenos

Ľahko uchopiteľná rúčka na jednoduché prenášanie.

Možnosť uzamknutia

Dvojitý, kovový zips s uzamykaním. Veľmi odolný 8 mm YKK zips.

Vrecká a priehradky

4 priehradky na prenášanie rozobranej pušky a rôzneho príslušenstva.

Ochrana obsahu

Vnútorné priehradky lisované za tepla z EVA peny hrúbky 3 mm + pena 30 mm.

Odolnosť voči agresívnej vegetácii

Vonkajšia škrupina z EVA peny hrúbky 8 mm.

TECHNICKÝ POPIS

Hľadáte maximálnu ochranu svojej zbrane počas prepravy? Tento kufrík je ako stvorený pre vás!

Na úplne bezpečné prenášanie svojej zbrane, či už vo vozidle alebo na miesto poľovačky máte 2 možnosti riešenia: vyberiete si klasické puzdro alebo puzdro na rozobranú pušku. Ak však dávate prednosť kufríku, tento nový model splní všetky vaše očakávania. Naši návrhári mysleli predovšetkým na to, aby čo najlepšie chránili zbraň pred prípadnými nárazmi. Vďaka pene EVA.

Aké výhody poskytuje výstelka z EVA peny v tomto kufríku na pušku?

Náš poľovnícky kufrík je vyrobený z vonkajšej škrupiny z EVA peny hrúbky 8 mm. Materiál je ľahký a pružný. A navyše je EVA pena mimoriadne odolná. Rozhodli sme sa zosilniť kufrík vnútornou ochrannou výstelkou z peny trojitej hrúbky: 30 mm polyetylénová pena (15 mm navrchu a 15mm naspodku) + 20 mm polyuretánová pena. Už sa nemusíte obávať kontaktov či nárazov do vašej zbrane.

Technické informácie týkajúce sa rozmerov tohto príslušenstva

Vonkajšie rozmery:

Dĺžka: 86 cm.

Šírka: 31 cm.

Hrúbka: 12 cm. Vnútorné rozmery:

Dĺžka priehradky na hlavne a predpažbie: 81 cm.

Dĺžka priehradky na pažbu: 54 cm.

Šírka priehradky na pažbu: 19,5 cm.

Čo sa nachádza vo vnútri tohto kufríka na poľovnícku pušku?

4 odlišné priehradky v tomto kufríku hmotnosti 3,5 kg slúžia na uloženie vašej rozobranej zbrane. Miesto na hlavne a predpažbie (2 popruhy so zapínaním na suchý zips zabezpečujú bezpečnú fixáciu zostavy, aby sa počas prepravy nehýbala), miesto na hlaveň (tiež s páskou na suchý zips), priehradka na súpravu na čistenie pušky Solognac, aby bola vždy na dosah ruky, a nakoniec škatuľa na drobné príslušenstvo, zahrdlenia alebo handričku (ktorá je súčasťou balenia).

Nedochádza k pohybu zbrane

Okrem 3 popruhov na fixáciu vašej pušky na tvar zbrane dokonale prilieha penová „vložka“, ktorá zaručuje optimálnu stabilitu počas prepravy. Táto mäkká pena dokonale prilieha k tvaru pušky. Pena sa deformuje pri dotyku s pažbou, predpažbím a hlavňami: zbraň je tak zablokovaná a nehýbe sa. Vzhľadom na rozmery je kufrík diskrétnym príslušenstvom počas prepravy.

Detaily, na ktorých záleží

Kufrík sa po dĺžke zapína na zips, na ktorý môžete zavesiť zámok. Ideálny a bezpečný doplnok k trezoru doma, hlavne, ak máte deti. Určite ste si všimli, že tento poľovnícky kufrík je „originálnym“ modelom, ktorý má ušľachtilý a robustný vzhľad. Na doplnenie tohto bodu je nutné ešte uviesť, že polyetylén (použitý vo výrobe tohto produktu) je materiál veľmi odolný proti nárazom a rozdrveniu.

Môžete cestovať lietadlom s rozobranou puškou vo vnútri tohto kufríka?

Okrem národných predpisov a oprávnení na zabezpečenie prepravy poľovníckych zbraní existujú špecifické predpisy, ktoré je nutné dodržiavať pri cestovaní so strelnou zbraňou. Najmä pri ceste lietadlom. Informujte sa u príslušných inštitucionálnych orgánov. Cestovanie lietadlom s týmto kufríkom upravujú najmä podmienky stanovené rôznymi predpismi leteckých spoločností.

Zloženie

Zloženie

Foam part: 100.0% Etylénvinylacetát; Pena: 100.0% Polyetylén; Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Popruh: 100.0% Polypropylén

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá