ROCKRIDER Kód 8668956 4423578

Pánsky dres na horskú cyklistiku MC720 tyrkysový

40,00 €
30,00 €
-25%
Farba: TYRKYSOVÁ
  • TYRKYSOVÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tento dres je určený na tréningy a najnáročnejšie preteky horských bicyklov Cross Country (XC) a XC Marathon v teplom počasí.

VÝHODY

Odvod potu

Materiál absorbuje a odvádza pot. Rýchlo schne.

Jednoduché otvorenie / zatvorenie

Vynovený zips pre ľahšie odopínanie/zapínanie 1 rukou.

Nízka hmotnosť

Ľahké materiály zaisťujú efekt druhej kože.

Voľnosť pohybu

Priliehavý strih a pružný materiál.

Odolnosť proti oderu

Špeciálne vyvinutý, aby ste mohli nosiť batoh s hydrovakom Rockrider XC Light.

Odolnosť

Materiály sú odolné voči nástrahám bujnej vegetácie.

Držanie na tele

Počas jazdy dobre drží na mieste vďaka silikónovým dielom.

Vrecká

Nový systém so 6 vreckami, z toho 2 na zapínanie a 1 na odpadky.

TECHNICKÝ POPIS

Strih Fit

Dres má priliehavý strih a je určený pre horských cyklistov, ktorí kladú dôraz na výkon. Dres poskytuje pocit druhej kože.

Pred zakúpením si veľkosť skontrolujte vo veľkostnej tabuľke.

Systém vreciek

Pri výrobe našich dresov na XC sme sa inšpirovali požiadavkami tých najnáročnejších používateľov po celom svete. Vďaka dvom vreckám so zapínaním na zips sa môžete bezpečne vydať na Cross country a mať pri sebe smartfón aj kľúče.3 ľahko dostupné vrecká na uloženie energetických tyčiniek alebo nástrojov.2 vrecká so zipsom na kľúče, peniaze, doklady a iné.1 ľahko prístupné bočné vrecko na odpadky, ktoré umožní chrániť naše okolie.

Zips

Ak sa sústredíte na náročnú cestu, nie je vždy ľahké rozopnúť dres a zaistiť si prísun vzduchu. Preto je dres vybavený praktickým zipsom, ktorý sa dá rýchlo a ľahko odopnúť jednou rukou, pričom druhú ruku môžete mať stále na riadidlách.

Odolný dres, ktorý dlho vydrží

Dres je vyrobený z materiálov, ktoré sú odolné voči bujnej vegetácii, aby vám dlhšie vydržal. Materiál je vyvinutý tak, aby sa dokonale prispôsobil noseniu batoha s hydrovakom Rockrider XC Light.

Známka na porovnanie vplyvu výrobkov na životné prostredie

Vplyv produktu na životné prostredie je vypočítaný z hľadiska jeho celého životného cyklu použitím rôznych ukazovateľov. Výrobku je pridelená celková známka ABCDE. Porovnaním výrobkov rovnakého typu medzi sebou (tričká, nohavice, batohy atď.) ľahko zistíte, ktoré sú najohľaduplnejšie voči životnému prostrediu. Decathlon sa dobrovoľne podujal na označovanie vplyvu produktov na životné prostredie. Viac informácií na: sustainability.decathlon.com.

Slovo tímu

Tento model bol kompletne navrhnutý a vyvinutý v stredisku BTWIN VILLAGE vo francúzskom Lille. Predstavuje výsledok práce tímu odborníkov a vášnivých horských cyklistov v Cross Country. Tím Rockrider navrhol, vyvinul a testoval dres XC Endurance v spolupráci s používateľmi a odbornými partnermi.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester; Všitý diel: 17.0% Elastan, 83.0% Polyamid; Vrecko: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Milton Ramos, odborný partner Rockrider a svetový víťaz pretekov v XCM. Joseph De Poortere, svetový jazdec v XC Marathon.