ARTENGO Kód 8540257 2838801

Detská tenisová raketa TR130 veľkosť 21" ružová

18,00 €
Farba: RUŽOVÁ / ČIERNA
  • RUŽOVÁ / ČIERNA
  • ORANŽOVÁ / ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši návrhári vytvorili túto tenisovú raketu pre mladých začínajúcich tenistov s výškou od 108 do 115 cm.

VÝHODY

Tolerancia

Veľkosť výpletu (535 cm²) znižuje chyby centrovania.

Ovládateľnosť

Ľahká raketa (191 g) na zjednodušenie prvých výmen detí.

Jednoduché začiatky

Zahŕňa 6 technológií uľahčujúcich úchop, pozíciu a odpal.

TECHNICKÝ POPIS

Umiestnenie rúk

Dve oblasti na rukoväti označujú správne pozície dlaní:

Dominantná ruka by mala držať rukoväť dole na neoznačenej časti. Druhá ruka, najmä pre obojručný bekhend, by ju mala držať na ryhovanej časti.Získate tak dobrý výkon a stabilitu pri odpale.

Úchopy rakety

Vďaka trom farebným značkám v spodnej časti a v hornej časti rukoväti pomáha raketa TR130 dieťaťu správne umiestniť ruky pri forhende, bekhende a podaní.Dieťa musí položiť ruku tak, aby bola viditeľná:

žltá značka pre forhend, biela značka pre podanie a sivá značka pre bekhend. Vďaka tomu dieťa pri odpale správne umiestni výplet rakety a prinúti ho to k ľahkému úderu do loptičky.

Pozícia šampiónov

Keď vaše dieťa čaká na loptičku od súpera, malo by držať raketu tak, aby videlo oči postavy nakreslenej na ráme pred sebou.V kombinácii s mierne rozkročenými nohami a dobre ohnutými kolenami bude v skutočnej pozícii šampiónov, ktorá mu umožní lepší odpal loptičky.

Umiestnenie voľnej ruky

Počas prípravy na odpal hrá druhá ruka zásadnú úlohu pri stabilizácii rakety a zabezpečení správneho pohybu, predovšetkým musí byť hlava rakety zdvihnutá a pripravená na odpal loptičky.

Preto musí byť umiestnená na „srdci“ rakety.Aby bola táto pozícia jasná, umiestnili sme na raketu vizuálne a hmatové značky.

Príprava a zakončenie pohybu

Aby ste stáli naširoko a uvoľnene, umiestnili sme na koniec rakety malú postavu.

Na začiatku pohybu musí postava „sledovať“ prichádzajúcu loptičku.

Na konci pohybu musí rovnako „sledovať“ odchádzajúcu loptičku.Tým bude dieťa nútené správne umiestniť raketu na začiatku a na konci pohybu a mať správny, široký a uvoľnený postoj.

Zóna centrovania

Do stredu výpletu sme umiestnili biele označenie v tvare loptičky.Snahou trafiť loptičku na tomto označení sa vaše dieťa zameria na správne centrovanie loptičky na výplete a bude držať raketu v správnej pozícii.Výsledkom je efektívnejšie a príjemnejšie zasiahnutie loptičky. Skutočne práve v zóne uprostred výpletu sú údery najsilnejšie, najpresnejšie a vibrácie sú najslabšie.

Technické špecifikácie

Hmotnosť: 191 g. Vyváženie: 26,4 cm. Dĺžka: 53,4 cm. Plocha výpletu: 535 cm².

Zloženie

Hliníkový rám pre robustnú a cenovo dostupnú raketu.

Zloženie

Zloženie

Rám rakety: 100.0% Hliník; Racket handle: 100.0% Polyuretán; Racket String: 100.0% Polyamid; Bumper Grommet: 100.0% Polyamid; Grip 1: 100.0% Polyuretán; Racket Top Cap: 100.0% Polyamid; Racket end cap: 100.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Výrobok nevystavujte prudkým zmenám teploty.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Detská raketa TR130 prešla rozsiahlymi testami mnohými mladými tenistami, ktorí si obľúbili jej štýl, ľahkosť hry a odolnosť!

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Výučbové prvky modelu TR130 Jr boli vyvinuté v spolupráci s niekoľkými federálnymi kvalifikovanými trénermi tenisu. Navrhli sme s nimi túto raketu ako skutočnú tréningovú pomôcku, na ktorú sa tréner môže na svojich hodinách spoľahnúť a ktorá pomôže deťom napredovať a zároveň sa baviť!

Videá