OLAIAN Kód 8540182 2838013

Jednodielne plavky 100 čierne

9,49 €
6,50 €
-31%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
  • ČIERNA
  • RUŽOVÁ
  • ŽLTÁ
  • MODRÁ
  • TYRKYSOVÁ
  • VIACFAREBNÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš návrhársky tím vyvinul tieto jednodielne plavky pre dievčatá na surfovanie.

VÝHODY

Drží na tele aj vo vlnách

Tvar plaviek drží v celkom malých vlnách.

TECHNICKÝ POPIS

Začínajúca surfistka

Začínaš so surfom alebo surfuješ len párkrát za rok. Stojíš na mieste v malých vlnách alebo v pene. Počas surfovania často spadneš, ale v slabých vlnách. Náš tím navrhol širokú škálu plaviek prispôsobených na príležitostné surfovanie.

Typ postavy

1-dielne plavky Haloa s veľmi športovým a ženským vzhľadom. Prekrížené ramienka na chrbte odhaľujú plecia a zlepšujú voľnosť pohybu surfistky.

Strih je navrhnutý tak, aby sa maximálne zabránilo odieraniu o dosku a vosk.

Testovanie držania vo vlnách

Naše plavky výborne držia vo vlnách. Testujeme ich v bazéne v našom návrhárskom oddelení v Hendaye, na vzorke s minimálnym počtom 12 surfistiek s rôznymi typmi postáv. Cieľom tohto testu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Určenie veľkosti dievčenských plaviek

V Decathlone vytvárame plavky a šortky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priradzujeme postavu k veľkosti, teda zohľadňujeme výšku dieťaťa, pretože vek na zaručenie správnej veľkosti nestačí. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Ak je to možné, odporúčame vyskúšanie v kabínke.

Veľkostná tabuľka dievčenských plaviek

Na etiketách uvádzame vek a zároveň výšku postavy:

8/9 rokov: od 133 do 142 cm. 10/11 rokov: od 143 do 150 cm. 12/13 rokov: od 151 do 160 cm. 14/15 rokov: od 161 do 169 cm.

Veľkosť v suchom a mokrom stave

Plavky musia dokonale priliehať k telu. Vzhľadom na to, že sa vo vode mierne rozťahujú, museli sme prispôsobiť strih našich modelov v suchom stave. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý je súčasťou väčšiny plavkových materiálov, vo vode čiastočne povolí.

Chcete plavky vymeniť?

Nesedí vám veľkosť alebo model? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre produkty na surfovanie

Olaian je značka Decathlonu vyvíjajúca vybavenie pre surf a bodyboard so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Čo predstavuje značka Olaian?

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre produkty na surfovanie. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme plavky navrhnúť a zároveň ich hneď aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách, pohodlie a odolnosť.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Obmedzenia používania

Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovanej vode.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní a trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode či odolnosť proti slnečnému žiareniu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše mladé surfistky z Olaianu, ktoré šortky vyskúšali v reálnych podmienkach v Baskicku v blízkosti nášho návrhárskeho strediska.