INESIS Kód 8540215 2838267

Dámska golfová rukavica CABRETTA 900 pre ľaváčky biela

17,00 €
Farba: BIELA
  • BIELA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím golfistov vyvinul túto rukavicu pre skúsené hráčky, ktoré hľadajú dobrý pocit. Ľaváčky ju nosia na pravej ruke.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Vďaka prirodzenej pružnosti kože sa prispôsobí tvaru ruky.

Hebkosť

Vďaka koži cabretta poskytuje väčšiu flexibilitu.

Protišmykové vlastnosti

Vynikajúca priľnavosť vďaka koži cabretta.

Priedušnosť

Mikroperforovaná koža cabretta je prirodzene veľmi priedušný materiál.

TECHNICKÝ POPIS

Ako si správne vybrať rukavicu?

Naša rukavica Tour, odporúčaná pre skúsených golfistov (HCP < 15), vám umožní oprieť sa do každého úderu. Cieľom je používať materiál, ktorý vám umožní dosiahnuť rovnaký pocit, ako keby ste nemali rukavice, s veľkou flexibilitou, mäkkosťou a priľnavosťou. Preto je dokonalo prispôsobená pre vašu ruku.

Je opotrebovanie mojej rukavice bežné?

Je bežné, že sa golfová rukavica časom opotrebuje. Frekvencia, s akou hráte, ovplyvňuje životnosť rukavice. Teoretická životnosť rukavice je 2 mesiace pri frekvencii používania dvakrát týždenne. Intenzívne používanie a/alebo nevhodné klimatické podmienky zhoršia kvalitu komponentu a skrátia životnosť vášho výrobku.

Lea, naša dizajnérka, nám hovorí o estetických detailoch golfovej rukavice Tour

„Výrobok je biely, pretože ide o rukavicu s identifikačným kódom pre pokročilých v klasickom a čistom dizajne. Identifikačné kódy Inesis nájdete na lége (horná časť rukavice, ktorá umožňuje nastavenie).“

Praktický detail

„Pracovali sme na tom, aby rukavica siahala dostatočne vysoko na zápästie, aby sa znížila jemnosť odporu rukavice tým, že sa zabráni jej ťahaniu. Pridali sme aj elastický pásik s penou (vnútri rukavice, na úrovni zápästia) pre väčšiu mäkkosť, aby ste nemali pocit, že máte na pokožke niečo nepríjemné.


Absencia markovátka, vedomá voľba

Drvivá väčšina skúsených hráčov si pri puttovaní rukavicu sťahuje. Prítomnosť markovátka by preto bola zbytočná.

Inesis, história vývoja

Naše výrobky vytvárame tak, aby sme vám pri akejkoľvek úrovni hry poskytli pohodlie. Náš tím vytvára každý výrobok značky Inesis tak, aby maximálne zodpovedal potrebám golfistov.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Ovčia koža

Tipy na skladovanie a údržbu

NEPRAť. NEPRAť.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Náš tím sídli v Inesis Golf Park na severe Francúzska. Naši vývojári vytvárajú každoročne atraktívne, funkčné a prepracované výrobky. Následne ich testujeme priamo v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak môžeme naše výrobky ďalej zdokonaľovať.