FOUGANZA Kód 8550878 2778832

Uzdečka 500 Hybrid pre kone a poníky s koženým anglickým nánosníkom hnedá

45,00 €
  • Uzdečka 500 Hybrid pre kone a poníky s koženým anglickým nánosníkom hnedá
  • Uzdečka 500 Hybrid pre kone a poníky s koženým anglickým nánosníkom hnedá
Farba: HNEDÁ
  • HNEDÁ
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši dizajnéri vytvorili túto krásnu uzdečku z kože so syntetickou podšívkou, aby uľahčili jej údržbu a zachovali pritom všetky prednosti koženej uzdečky.

VÝHODY

Telesná prispôsobivosť

Tvarovaný nátylník vzadu za ušami a rovná úzka čelenka nad obočím.

Menšie podráždenie pokožky

Spevnenie v najviac namáhaných miestach: na nátylníku, nánosníku a čelenke.

Odolnosť

Mimoriadne odolná syntetická podšívka podobná koži.

TECHNICKÝ POPIS

Dizajn a koncepcia

Koncept uzdečky bol v podstate veľmi jednoduchý. Vďaka elegantnému a pritom klasickému štýlu ju môžete kombinovať s rôznymi súpravami. Jej dizajn sa vyznačuje eleganciou. Pravidelné prešívanie mierne vyčnieva a zdôrazňuje jednotlivé prvky výrobku. Pracky Conwey ešte viac zvýrazňujú štýl tohto modelu.

Anatomický dizajn a čelenka

Spodná časť nátylníka je tvarovaná tak, aby uvoľnila priestor za ušami, kde má kôň veľa nervových zakončení, ktoré ovplyvňujú uvoľnenie papule. V rovnakom duchu sme upravili aj čelenku, ktorá je zúžená na obidvoch stranách tak, aby netlačila na nervové zakončenie nad obočím a na spánkoch.

Ochrana pred podráždením pokožky

Miesta, ktoré sú najviac vystavené tlaku, majú podšívku s mäkkou penovou výplňou, ktorá zvyšuje pohodlie koňa: na nátylníku, nánosníku a čelenke.

OŤAŽE

Odporúčame vám vybrať si silikónové oťaže dostupné v hnedej a čiernej farbe. Táto uzdečka je ale kompatibilná s akýmikoľvek oťažami z našej ponuky, takže si môžete vybrať tie, ktoré preferujete.

Veľkosti

Uzdečky sú dostupné v dvoch veľkostiach: malý kôň (CS) a kôň (FS). Veľkosť CS je vhodná pre kone s menšou hlavou a pre poníky D. Veľkosť FS je určená pre väčšinu jazdeckých koní. Táto veľkosť je pomerne rozsiahla a vhodná pre stredné a veľké kone vďaka mnohým možnostiam nastavenia. !

Ako mám skontrolovať, či je uzdečka správne nastavená?

Stačí niekoľko jednoduchých pohybov na overenie nastavenia vašej uzdečky. Vložte jeden prst medzi nánosník a chrbát nosa a medzi čelenku a čelo koňa, aby ste skontrolovali, či niekde niečo netlačí. Práve týmito miestami vedú nervové zóny. Potom môžete vložiť jeden prst medzi nátylník a zadnú časť uší a skontrolovať, či na uši nie je vyvinutý príliš veľký tlak. Zo začiatku pri každom použití nezabudnite skontrolovať, či sa na hlave koňa neobjavilo nejaké podráždenie.

Dobre nastavený nánosník

Nastavenie nánosníka má veľký vplyv na uvoľnenie vášho koňa. Odporúčame vám, aby ste overili správne nastavenie vložením jedného prstu medzi chrbát konského nosa a nánosník a dvoch prstov medzi nánosník a apofýzu (zygomatickú lícnu kosť). Ak si pri nastavení nie ste istí, opýtajte sa na radu profesionála. Okrem toho použitie remienka nánosníka nie je vždy nutné, záleží na potrebe koňa.

Údržba

Podšívku môžete ľahko umývať vodou a vonkajšiu kožu udržiavať pomocou glycerínového mydla ako bežné uzdečky.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Hovädzia koža; Podšívka: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov