WEDZE Kód 8562896 2908635

Detské hrejivé a nepremokavé lyžiarske rukavice 500 zeleno-sivé

18,00 €
Farba: KHAKI / ŠEDÁ
  • KHAKI / ŠEDÁ
  • ČIERNA
  • TYRKYSOVÁ / ČIERNA / MODRÁ
  • RUŽOVÁ / ČERVENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril tieto veľmi hrejivé rukavice pre pravidelných mladých lyžiarov. Ľahko sa naťahujú, sú hebké a nepremokavé, pohodlné počas celej lyžovačky.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Široká manžeta sa môže nosiť na rukáve bundy alebo pod ním.

Možnosť nastavenia

Sťahovanie na gumu na zápästí.

Odolnosť

Dlaň z polyuretánu a posunuté švy na ukazováku zvyšujú odolnosť.

Hrejivosť

Vata 150 g/m² chrbát ruky, 80 g/m2 dlaň, podšívka z umelej kožušiny. Manžeta.

Nepremokavosť

Nepremokavá membrána a vodoodpudivý vonkajší materiál.

TECHNICKÝ POPIS

VODOODPUDIVOSŤ MATERIÁLU

Všetky rukavice a palčiaky Wed'ze majú vodoodpudivú povrchovú úpravu, ktorá zaručuje, že materiál vodu nevsakuje, takže steká po povrchu. Látka tak nenasiakne vodou. Ostáva ľahká a hrejivá. Vodoodpudivosť sa dosiahne úpravou na vonkajšej strane materiálu. Aby bola táto úprava dlhodobo účinná, je nutné ju po 2 až 3 praniach obnovovať špeciálnymi prípravkami, ktoré dostanete v našich predajniach.

Nepremokavá membrána

Tieto lyžiarske rukavice obsahujú nepremokavú membránu, ktorá sa skladá z veľmi tenkého polyméru, umiestneného medzi podšívkou a vrchným materiálom rukavice. Membrána zabraňuje presakovaniu vody a zaisťuje nepremokavosť výrobku. Vonkajšie materiály výrobku majú navyše vodoodpudivú úpravu, ktorá obmedzuje nasávanie vody. Iba gumové rukavice sú vodotesné. Rukavice s membránou majú v extrémnych podmienkach obmedzenú vodotesnosť.

Vetruvzdornosť

Všetky rukavice a palčiaky Wed'ze sú vetruvzdorné. Vedeli ste, že vietor zvyšuje pocit chladu? Pri vonkajšej teplote 0 °C a vetre s rýchlosťou 20 km/h budete pociťovať teplotu -10 °C. Vetruvzdorné materiály pomáhajú znižovať ochladzujúci efekt, ktorý vyvoláva vietor alebo rýchlosť pri športovej činnosti.

NEPRIEPUSTNOSŤ

Do vnútra rukavíc 500 bola integrovaná špeciálna manžeta. Táto hebká a pohodlná manžeta zaručuje, že do vnútra rukavíc neprenikne žiadny vzduch ani sneh v prípade vetra či pádov. Väčšia hrejivosť.

Jednoduché navliekanie

Pre rýchle navlečenie stačí jednoducho potiahnuť popruh na zápästí druhou rukou.

Zabezpečenie proti strate

Vďaka pružnému pútku, ktoré si môžete dať na zápästie, zabránite strate rukavíc napríklad na lyžiarskom vleku, keď si budete chcieť rukavice stiahnuť.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester; Dlaň: 100.0% Polyester; Výplň: 100.0% Polyester; Manžeta: 13.0% Elastan, 87.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Pred uložením do skrine skontrolujte, či je výrobok úplne suchý.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wedze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: sneženie, chlad a všetky ostatné podmienky vyskytujúce sa pri lyžovaní. Náš vývojový tím overuje, či vlastnosti produktu dokonale zodpovedajú požiadavkám pri jeho používaní v praxi.

Záruka

2 Roky/ov