KIMJALY Kód 8549962 2767131

DÁMSKE ŠORTKY NA JOGU bavlnené čiernošedé

12,00 €
10,00 €
-16%
Farba: ČIERNA / ŠEDÁ
  • ČIERNA / ŠEDÁ
  • ŠEDÁ / RUŽOVÁ
  • HNEDÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Hľadáte hebké šortky na lekcie jemnej jogy? Náš tím pre vás vytvoril nohavice z poddajnej bavlny s voľným strihom, ktoré vás budú sprevádzať pri cvičení.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Prímes elastanu pre väčšiu pružnosť.

Držanie na tele

Vysoký pás vám obopne bruško, ale príliš ho nesťahuje.

TECHNICKÝ POPIS

Ako vyrábame naše výrobky?

V našom tíme máme všetci, od začiatočníkov po učiteľov jogy, rovnakú vášeň pre cvičenie jogy.

Či už sa venujeme jemnej joge alebo dynamickému cvičeniu, vždy hľadáme rovnováhu. Výrobky pre vás vytvárame zodpovedne k životnému prostrediu, aby spĺňali všetky vaše očakávania. Vyznávame pozitívny a ušľachtilý jogínsky prístup k životu, pri ktorom berieme ohľad na životné prostredie.

Čo je tehotenská joga?

Tehotenská joga sa zameriava na dychové techniky a fyzické pozície, ktoré ženám pomáhajú pred pôrodom aj po ňom. Lektori tehotenskej jogy často využívajú množstvo pomôcok, ktoré ženám umožňujú cvičiť pohodlnejšie, rozvíjať svoju silu a ohybnosť a pripravovať sa tak lepšie na pôrod.

Výhody tehotenskej jogy

Je ich množstvo! Zvýšenie svalovej sily, vytrvalosti a ohybnosti ako príprava na pôrod. Zlepšenie spánku. Uľavenie od bolestí spodnej časti chrbta. Zníženie stresu a úzkosti, zlepšenie koncentrácie. V skratke, cvičiť jogu v tehotenstve je výborný nápad!

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 92.0% Bavlna, 8.0% Elastan

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť jeho tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov

Videá