Filtre 0
Filtre 0
KIMJALY Kód 8561124 2895688

Dámske legíny na jogu tmavosivé

20,00 €
  • DÁMSKE LEGÍNY NA JOGU SALTY FLOW
  • DÁMSKE LEGÍNY NA JOGU SALTY FLOW
  • DÁMSKE LEGÍNY NA JOGU SALTY FLOW
Farba: ŠEDÁ
  • ŠEDÁ
  • ČIERNA
  • HNEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Hľadáte hebké legíny na lekcie jemnej jogy?Náš tím pre vás vytvoril tieto legíny z bavlny so strihom slim, ktoré vás budú sprevádzať v každej asáne.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Prímes elastanu pre väčšiu pružnosť.

Držanie na tele

Hebká tkanina a vysoký vás vám umožnia cítiť sa sebavedome.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo recyklovaná bavlna?

Recyklovaná bavlna pochádza z textilného odpadu, pri výrobe produktov ju z technických dôvodov miešame s čistou bavlnou. Takto dávame odpadu nový život. Je dôležité podotknúť, že recyklovaná bavlna vyžaduje menej prírodných zdrojov ako konvenčná alebo bio bavlna. Ide o trvalo udržateľné riešenie.

Prečo si vybrať bavlnu z ekologického poľnohospodárstva?

Recyklovanú bavlnu miešame s bavlnou pochádzajúcou z ekologického poľnohospodárstva, pestovanou bez chemických hnojív a GMO, čím prispievame k ochrane úrodnosti pôd a znižujeme znečisťovanie vôd.

Ako vyrábame naše výrobky?

V našom tíme máme všetci, od začiatočníkov po učiteľov jogy, rovnakú vášeň pre cvičenie jogy.

Či už sa venujeme jemnej joge alebo dynamickému cvičeniu, vždy hľadáme rovnováhu. Výrobky pre vás vytvárame zodpovedne k životnému prostrediu, aby spĺňali všetky vaše očakávania. Vyznávame pozitívny a ušľachtilý jogínsky prístup k životu, pri ktorom berieme ohľad na životné prostredie.

Známka na porovnanie vplyvu produktov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Známka ABCDE slúži na jednoduchú identifikáciu vplyvu produktov na životné prostredie porovnaním produktov rovnakého typu (tričká, nohavice, batohy). Decathlon sa dobrovoľne podieľa na označovaní vplyvu produktov na životné prostredie. Web: sustainability.decathlon.com. https://youtu.be/8t63KkRwn_8.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 88.0% Bavlna, 12.0% Elastan

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento bavlnený výrobok prešiel testami prania a sušenia, aby sa overilo správne zachovanie tvaru a farby. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.(Výrobky z ekologického poľnohospodárstva sú podrobené obzvlášť náročnému testovaniu).

Záruka

2 Roky/ov