KIMJALY Kód 8574056 2919415

Dámske nohavice na jogu čierno-sivé

18,00 €
Farba: ČIERNA / ŠEDÁ
  • ČIERNA / ŠEDÁ
  • MODRÁ
  • ŠEDÁ / RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Hľadáte hebké nohavice na lekcie jemnej jogy?Náš tím pre vás vytvoril nohavice z poddajnej bavlny s voľným strihom, ktoré vás budú sprevádzať pri cvičení.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Prímes elastanu pre väčšiu pružnosť.Sťahovacia šnúrka na spodnom leme nohavíc.

Držanie na tele

Vysoký pás vám obopne bruško, ale príliš ho nesťahuje.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo recyklovaná bavlna?

Recyklovaná bavlna pochádza z textilného odpadu, pri výrobe produktov ju z technických dôvodov miešame s čistou bavlnou. Takto dávame odpadu nový život. Je dôležité podotknúť, že recyklovaná bavlna vyžaduje menej prírodných zdrojov ako konvenčná alebo bio bavlna. Ide o trvalo udržateľné riešenie.

Prečo si vybrať bavlnu z ekologického poľnohospodárstva?

Recyklovanú bavlnu miešame s bavlnou pochádzajúcou z ekologického poľnohospodárstva, pestovanou bez chemických hnojív a GMO, čím prispievame k ochrane úrodnosti pôd a znižujeme znečisťovanie vôd.

Ako vyrábame naše výrobky?

V našom tíme máme všetci, od začiatočníkov po učiteľov jogy, rovnakú vášeň pre cvičenie jogy.

Či už sa venujeme jemnej joge alebo dynamickému cvičeniu, vždy hľadáme rovnováhu. Výrobky pre vás vytvárame zodpovedne k životnému prostrediu, aby spĺňali všetky vaše očakávania. Vyznávame pozitívny a ušľachtilý jogínsky prístup k životu, pri ktorom berieme ohľad na životné prostredie.

Čo je tehotenská joga?

Tehotenská joga sa zameriava na dychové techniky a fyzické pozície, ktoré ženám pomáhajú pred pôrodom aj po ňom. Lektori tehotenskej jogy často využívajú množstvo pomôcok, ktoré ženám umožňujú cvičiť pohodlnejšie, rozvíjať svoju silu a ohybnosť a pripravovať sa tak lepšie na pôrod.

Výhody tehotenskej jogy

Je ich množstvo! Zvýšenie svalovej sily, vytrvalosti a ohybnosti ako príprava na pôrod. Zlepšenie spánku. Uľavenie od bolestí spodnej časti chrbta. Zníženie stresu a úzkosti, zlepšenie koncentrácie. V skratke, cvičiť jogu v tehotenstve je výborný nápad!

Známka na porovnanie vplyvu produktov na životné prostredie

Vplyv výrobku na životné prostredie sa počíta z celej doby jeho životnosti pomocou rozličných ukazovateľov. Produkty dostávajú celkovú známku na stupnici ABCDE, podľa ktorej môžete ľahko zistiť, ktoré produkty majú najlepšie výsledky v ochrane životného prostredia a porovnať ich s ostatnými (tričká, nohavice, batohy atď.). Decathlon sa dobrovoľne prihlásil k zverejneniu výsledkov v oblasti dopadu produktov na životné prostredie. Viac informácií nájdete na http://sustainability.decathlon.com/.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 92.0% Bavlna, 8.0% Elastan

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE žEHLIACEJ DOSKY 110 °C. - OšETRENIE PAROU MôžE SPôSOBIť NEZVRATNé POšKODENIE.
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Výrobok bol testovaný pri praní a sušení, aby sa overila stálosť jeho tvaru a farieb. Tieto pravidelné testy zaisťuje externé laboratórium. Na ich základe môžeme potvrdiť, že naše požiadavky na kvalitu výrobku sú splnené.

Záruka

2 Roky/ov

Videá