Filtre 0
Filtre 0
OUTSHOCK Kód 8554742 2762264

Rukavice na kickbox 500 čierne

35,00 €
25,00 €
-28%
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určené pre boxerov, ktorí hľadajú špeciálne rukavice na blokovanie kopov.

VÝHODY

Odolnosť proti oderu

Vonkajší poťah zo zosilneného polyuretánu.

Odvetrávanie

Mikro-perforácia na dlani.

Spevnenie kĺbov

Rýchle zapínanie na zápästí pomocou širokého remienka a pracky.

Tlmenie

Ergonomická pena s vyššou hustotou a vnútorné penové výstuže.

TECHNICKÝ POPIS

Ergonomické rukavice

Tieto rukavice boli navrhnuté na kickbox, ale sú vhodné aj na full contact alebo na thajský box: majú ergonomickú penu, ktorá dokonale ladí s tvarom vašej ruky a kopíruje jej prirodzené krivky. Výsledkom je, že pena je vždy v kontakte s článkami prstov, aby sa zaručilo optimálne tlmenie nárazov počas úderov.

Pena s dvojakou hustotou: DX2

Ponúkame vám rukavice 500, ktoré sú vhodné na pravidelné boxovanie, najmä pri sparingu a tréningu na vreci. Kvôli väčšiemu pohodliu a hlavne lepšiemu tlmeniu pre vás a vášho partnera sme navrhli širšie rukavice s mäkšou povrchovou úpravou a penou s dvojitou hustotou, DX2: hlavná pena kvôli pohodliu pri úderoch a pevnejší vonkajší blok na blokovanie kopov.

Držanie zápästia

Technológia „short lock“ zaručuje vynikajúce zaistenie zápästia pre bezpečný kickbox. Preto sme predĺžili penu rukavice až po zápästie, aby sme získali manžetu v tvare, ktorý obopína časť predlaktia. Sťahovací remienok zaručuje ľahké navliekanie a vyzliekanie.

Rukavice navrhované, skúšané a overené skúsenými boxermi

Tieto rukavice sme vyvinuli so sieťou technických partnerov, ktorí sú odborníci na kickbox, thajský box a savate. Boli schopní otestovať a potvrdiť trvanlivosť, efektívnosť a pohodlie týchto rukavíc. Sme hrdí na to, že vám môžeme predstaviť rukavice navrhnuté boxermi pre boxerov!

Ako si vybrať veľkosť rukavíc?

Veľkosť boxerských rukavíc sa uvádza v jednotkách oz (britská značka pre uncu, mernú jednotku, ktorá sa používa na celom svete na určenie hmotnosti boxerských rukavíc). Muži alebo ženy, ktorí sa venujú boxu, si vyberú vhodné rukavice podľa vlastnej telesnej hmotnosti a podľa vykonávanej činnosti. Ak chcete získať viac informácii, pozrite si tabuľku veľkostí.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyuretán; Hlavná tkanina: 60.0% Polyuretán, 40.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

NEPRAť. NEPRAť.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Nezabudnite po každom tréningu vybrať rukavice z tašky do posilňovne a pre rýchlejšie sušenie môžete použiť našu sušičku rukavíc Glove Dryer.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá