Filtre 0
Filtre 0
WEDZE Kód 8737822 4520918

Pánska lyžiarska bunda 100 červená

45,00 €
35,00 €
-22%
Farba: ČERVENÁ
  • ČERVENÁ
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul túto bundu pre všetkých lyžiarov, ktorí hľadajú ochranu pred nepriaznivými vplyvmi počasia a dbajú o svoje životné prostredie.

VÝHODY

Hrejivosť

Izolácia z recyklovanej vaty, zosilnená hrúbka na použitie do -10 °C.

Nepremokavosť

Membrána 10 000 mm vodného stĺpca a vodotesné hlavné švy.

Vrecká

Štyri vrecká: 2 zapínacie na ruky, 1 vrecko na skipas, 1 vnútorné vrecko.

Obmedzenie prenikania snehu

Poloelastické lemy rukávov a snehový pás zabraňujú prenikaniu snehu.

TECHNICKÝ POPIS

Pomôcka pre výber správnej veľkosti

Model na fotografii má oblečenú veľkosť M a meria 185 cm. 


Jeho rozmery sú:


Obvod hrudníka: 104 cm.


 Obvod pása: 104 cm.


Dĺžka ramena: 45 cm.

80 cm.

Dodatočné informácie o trvalo udržateľnom rozvoji: DOPE DYE

Farbenie látok vyžaduje veľa vody, a takisto sa pri ňom vytvára obrovské množstvo použitej vody, ktorá pochádza z farbiacich kúpeľov. Na zníženie tohto vplyvu na životné prostredie sme zvolili hromadné farbenie pred spriadaním integrovaním farebných pigmentov počas výroby priadze.

Dodatočné informácie o trvalo udržateľnom rozvoji: Zníženie množstva odpadu

Pri vystrihovaní textilného odevu nutne vzniká odpad, pretože nie všetky diely musia do seba zapadať.

Pri tomto výrobku sme zvolili za hlavnú výrobnú líniu metódu Minimal Waste, ktorá spočíva v tom, že sa diely ukladajú tak, aby do seba zapadali ako puzzle, aby bolo čo najmenej odpadového materiálu. Sme hrdí na to, že vám dnes môžeme ponúknuť našu prvú bundu vyrobenú touto metódou, ktorá znižuje odpad o 36 %.

Aký strih má bunda 100?

Strih Regular. Boky bundy padajú rovno a zostávajú rovnobežné bez toho, aby kopírovali tvar vašej hrude. Vnútorný objem umožňuje nosiť túto bundu v kombinácii s prvou a druhou funkčnou vrstvou.

Ako sa meria nepremokavosť tkaniny?

Odolnosť materiálu voči tlaku vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (norma ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 5000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 5000 mm vody.

Na lyžovanie odporúčame používať materiál s nepremokavosťou od 3000 do 20000 mm.

Ako sa meria nepremokavosť bundy?

Bunda bola vyrobená s použitím kvalitného materiálu a spojov, ktoré bránia prenikaniu vody a znižujú účinky vetra, aby ste lepšie odolávali nepriaznivému počasiu. Nepriepustnosť tohto výrobku sme overili lyžovaním v rôznych poveternostných podmienkach počas niekoľkých dní a takisto sme uskutočnili laboratórne testy. Na základe tohto testu môžeme potvrdiť, že vás bunda ochráni pred snežením alebo intenzívnym dažďom (12 cm) počas 2 hodín.

Ako sa meria komfortná teplota?

Každý z našich výrobkov testujeme v laboratóriu, aby sme vám poskytli informácie o hodnote komfortu. Táto hodnota sa meria pri nohaviciach bez pančúch a pri bundách s termotričkom a fleecovou mikinou. Uvedená nameraná hodnota je vonkajšia teplota, pri ktorej testerom nebolo ani horúco, ani zima. Tento pocit sa samozrejme líši podľa intenzity aktivity, ale aj podľa metabolizmu každého jednotlivca.

Ako sa obliecť, aby ste boli na zjazdovkách v teple?

Aby ste boli v teple a suchu, dodržiavajte pravidlo 3 funkčných vrstiev: 1. vrstva (tzv. druhá koža) udrží telo v suchu. 2. vrstva (alebo izolačná vrstva) zadržiava teplo. 3. vrstva alebo ochranná vrstva chráni telo pred nepriaznivým počasím.

Opraviteľný výrobok

Počas záručnej lehoty vám výrobok bezplatne opravíme. Nech už ide o čokoľvek – roztrhnutie, švy, zipsy a pod. – riešenia vám ponúkneme vo vašej obvyklej predajni. Ak vám však nebudeme môcť produkt opraviť (výrobná chyba), môžete ho vymeniť alebo vám vrátime peniaze.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester; Výplň: 100.0% Polyester; Druhá podšívka: 100.0% Polyester; Membrána: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Podľa možností skladujte zavesené na vešiaku a neskladajte, aby ste nepoškodili materiál. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wedze sa navrhujú a vyrábajú na úpätí hory Mont Blanc. Testujeme ich v reálnych podmienkach, s akými sa stretnete pri používaní (sneh, chlad, prašan a pod.). Tímy návrhárov takto overujú, či výrobky dokonale zodpovedajú požiadavkám aktivity, na ktorú boli určené.

Záruka

2 Roky/ov