Filtre 0
Filtre 0
KIPRUN Kód 8642465 4274832

Dámske zimné bežecké tričko Kiprun Warm Regul s dlhým rukávom čierno-koralové

40,00 €
Farba: ČIERNA / RUŽOVÁ
  • ČIERNA / RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naše vývojové tímy pre vás navrhli toto dámske bežecké tričko s dlhým rukávom na beh v chladnom počasí. Je hrejivé a priedušné.

VÝHODY

Odvod potu

Tričko umožňuje behať bez obáv z prechladnutia.

Kombinovateľnosť

Palčiaky a otvor na palce udržiavajú dlane v teple.

Hrejivosť

Materiál je vhodný na používanie pri teplotách od -5 do 5 °C.

Vetruvzdornosť

Vetruvzdorná membrána vo vrchnej časti.

Vrecká

Vrecko na kľúče alebo platobnú kartu nájdete na ľavom rukáve.

Odvetrávanie

Dvojitý zips umožňuje nastavenie prieniku vzduchu a prispôsobenie si teploty.

Priľnavosť

Úchytka na ramene na červené bežecké blikajúce svetlo (8394633).

TECHNICKÝ POPIS

Regulácia teploty

Vďaka integrovanému dvojitému zipsu môžete regulovať svoju telesnú teplotu. Otvorte zips nadol a získate tak maximálny otvor. Pod látkou je ukrytý magnet, ktorý udržiava maximálny otvor.

Otvorením druhého zipsu smerom nahor vpustíte vzduch, no krk ostane v teple.


Integrované palčiaky

Aby ste si už viac nezabudli pri odchode z domu rukavice, alebo aby ste nemuseli bežať s rukavicami, keď je príliš teplo a vy neviete, čo s nimi, integrovali sme otvory na palce a palčiaky priamo do trička Kiprun Warm Regul.

Môžete si tak chrániť dlane pred chladom v závislosti od teploty. Keď je vám príliš teplo, otvory na palce aj palčiaky si jednoducho vyhrniete.

Hrejivosť a priedušnosť

Tričko je vyrobené z materiálu s motívom včelieho plástu, ktorý vás udrží v teple a rýchlo odvádza pot na vonkajšiu stranu odevu. Ochráni vás tak pred nachladnutím počas prvých chladných dní (pocit chladu pri potení). Súčasťou výrobku je aj sieťovina v podpazuší a na chrbte, ktorá umožňuje ešte lepšie odvádzať vlhkosť.

Viditeľnosť

Tričko je vybavené aj úchytkou na pripevnenie blikajúceho bežeckého svetla (kód: 8394633), ktoré si môžete pripevniť na rameno počas nočného behu.

Toto svetlo nájdete na našej internetovej stránke po zadaní kódu 8394633 do vyhľadávača.

Ako výrobok nosiť

Ideálne na nosenie pri teplotách od -5 do 5 °C: tričko Kiprun Warm Regul môžete nosiť ako druhú vrstvu na ďalšom tričku. Vhodné na nosenie pri teplotách pod -5 °C: na tričko si môžete obliecť tretiu vrstvu, napr. bundu Kiprun Warm Regul alebo bundu Kiprun Rain.

Nadšený tím vám ponúka svoje jedinečné bežecké skúsenosti

Tričko Kiprun Warm Regul je výsledkom viac ako 15-ročných skúseností a poznatkov značky Decathlon. Caroline (produktová manažérka), Gaetan (produktový inžinier) a Claire (dizajnérka), ktorí takisto milujú beh, vyvíjajú odevy Kiprun vďaka sieti ambasádorov, medzi ktorých patria: bežci spolupracujúci so značkou Decathlon, športoví tréneri a, samozrejme, aj vy!

Vďaka tomu vyberáme materiály, vytvárame prototypy, testujeme a overujeme produkty v laboratóriu i v praxi.

Zloženie

Zloženie

Hlavný materiál - vrchná časť: 9.0% Elastan, 91.0% Polyester; Všitý diel: 13.0% Elastan, 38.0% Polyester, 49.0% Polyetylén

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky naše produkty sú testované pri odpočinku a pri používaní externými bežcami za rovnakých podmienok, s akými sa môžete stretnúť pri behaní. Cieľom je testovať, zlepšovať a overovať produkty čo najobjektívnejšie, aby ste sa pri behu mohli spoľahnúť na ich kvalitu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

U nás v Kiprun sú bežci všetkých úrovní. Naše produkty každý deň testujeme a následne vylepšujeme. Naše výrobky sú testované skupinou používateľov v podmienkach používania, na ktoré sú určené. Teda skôr než sú dostupné v predajni, prebehnú stovky kilometrov a desiatky 10-kilometrových bežeckých maratónov.