QUECHUA Kód 8561477 2906346

Detský batoh MH100 na horskú turistiku 10 litrov

12,00 €
Farba: MODRÁ / ŽLTÁ
  • MODRÁ / ŽLTÁ
  • MODRÁ / RUŽOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul tento ľahký batoh s objemom 10 litrov pre vaše deti, aby mali so sebou všetko dôležité.

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Hmotnosť len 230 gramov.

Odolnosť proti oderu

Diely odolné voči oderu (spodok a chrbát). 10-ročná záruka

Vrecká a priehradky

2 vrecká na zips, 1 na fľašu, háčik na hydrovak (nie je v balení) alebo kľúče.

Pohodlie

Vystlaný chrbát a ramienka v tvare S vhodné pre deti. Hrudný popruh.

TECHNICKÝ POPIS

10-ročná záruka

Záruka sa vzťahuje na nedostatky batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna 10-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Ekologickejšia vízia výroby

Pretože sme si vedomí potreby chrániť životné prostredie, Quechua sa angažuje v obmedzovaní vplyvu svojich výrobkov na životné prostredie.

Dnes tento výrobok ešte nie je ekologický, ale stále pracujeme na tom, aby bol šetrnejší k životnému prostrediu: ekologická výroba, možnosť opravy a trvácnosť sú v centre nášho vývoja.

Odkiaľ pochádzajú naše batohy?

Tento batoh, vytvorený v našom medzinárodnom návrhárskom stredisku na úpätí Mont Blanc vo Francúzsku, potom šijú naši dodávatelia v Číne a vo Vietname.

Sú to partneri, ktorí majú skutočné know-how na výrobu našich batohov a s ktorými úzko spolupracujeme.

Táto spolupráca s našimi priemyselnými partnermi nám umožňuje vytvárať kvalitné a funkčné produkty.

Pracovné podmienky našich výrobných podnikov

Zaručujeme dodržiavanie našej etickej charty zo strany našich dodávateľov, ktorí sa často nachádzajú v rozvojových krajinách, kde naša prítomnosť podporuje tvorbu pracovných miest.

Pomocou auditov a vďaka tímom na danom mieste dbáme na to, aby zamestnanci mali vytvorené kvalitné pracovné prostredie založené na rešpekte, rozvoji osobnosti a na ochrane životného prostredia.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Materiál na chrbte: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Vrecko: 15.0% Elastan, 85.0% Polyamid; Popruh: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Batoh skladujte na suchom mieste.

Obmedzenia používania

Nie je nepremokavý, chráňte ho vhodnými prostriedkami.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Na potvrdenie kvality materiálov vykonávame laboratórne testy zamerané na látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška odolnosti hotového výrobku pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.

Záruka

10 Roky/ov

Schválené

Naše výrobky testujeme v horách, priamo v podmienkach, s ktorými sa môžete stretnúť počas turistiky. Naša odborníčka Sarah spolu so skupinou detí testuje a overuje produkty počas celého obdobia ich vývoja až po ich uvedenie na trh.

Videá