Filtre 0
Filtre 0
QUECHUA Kód 8588848 4047131

Detský turistický batoh MH100 5 l modro-oranžový

5,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
  • MODRÁ
  • ZELENÁ
  • ORANŽOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši návrhári venujúci sa turistike vytvorili tento ľahký batoh s objemom 5 litrov, aby si vaše deti mohli so sebou zobrať základné veci.

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Hmotnosť len 150 gramov.

Odolnosť proti oderu

Diely odolné voči oderu (spodok a chrbát). 10-ročná záruka

Objem

Objem 5 litrov. Rozmery: D: 27 cm. Š: 19 cm. H: 15 cm.

Vrecká a priehradky

1 vrecko na zips + 1 sieťovinové vrecko + 1 vrecko na fľašu.

Pohodlie

Vystlaný chrbát a ramienka v tvare S vhodné pre deti. Hrudný popruh.

TECHNICKÝ POPIS

10-ročná záruka

Záruka sa vzťahuje na nedostatky batohu s výnimkou tých, ktoré vznikli bežným používaním alebo použitím v neobvyklých podmienkach. Táto špeciálna 10-ročná záruka platí iba pri predložení výrobku a pokladničného dokladu. Ak sa na výrobok vzťahuje záruka, batoh vám bezplatne opravíme alebo vymeníme. Táto obchodná záruka nevylučuje zákonné záruky uplatňované v jednotlivých krajinách a/alebo štátoch.

Vývoj výrobkov: NAŠE KNOW-HOW

Náš tím sídli na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Výrobky sú následne podrobené náročným testom v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak ich môžeme ďalej zdokonaľovať.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Materiál na chrbte: 100.0% Polyester; Vrecko: 100.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester; Foam part: 100.0% Polyetylén; Záter: 100.0% Polyuretán; Popruh: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C. RUčNé PRANIE. - MAXIMáLNA TEPLOTA 40 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Batoh skladujte na suchom mieste.

Obmedzenia používania

Nie je nepremokavý, chráňte ho vhodnými prostriedkami.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Na potvrdenie kvality materiálov vykonávame laboratórne testy zamerané na látky, pracky, popruhy, výplne, zipsy. Pri tkanine skúmame napríklad: odolnosť proti oderu, roztrhnutiu, stálosť farieb proti UV žiareniu, praniu, nepremokavosť. Následne sa vykoná skúška odolnosti hotového výrobku pri opakovanom dlhodobom používaní, aby sa zistila kvalita a odolnosť spracovania. Batoh sa potom naplní závažím a vykoná sa skúška na figuríne simulujúcej rýchlu chôdzu v tisícoch cyklov.

Záruka

10 Roky/ov

Schválené

Naše výrobky testujeme v horách, priamo v podmienkach, s ktorými sa môžete stretnúť počas turistiky. Naša odborníčka Sarah spolu so skupinou detí testuje a overuje produkty počas celého obdobia ich vývoja až po ich uvedenie na trh.

Videá