EVADICT Kód 8577824 2977712

Bežecká čelovka Ontrail 250 lúmenov

30,00 €
23,00 €
-23%
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš návrhársky tím venujúci sa trailu vyvinul túto čelovku 250 lúmenov s trojitým režimom osvetlenia na krátke traily v tme.

VÝHODY

Výdrž

Čelovka na celý beh: 20 h pri 60 lm, 7 h pri 120 lm a 4,5 h pri 250 lm.

Nízka hmotnosť

So 105 gramami je to veľmi diskrétna čelovka a zároveň veľmi výkonná.

Razancia

60, 120 alebo 250 lúmenov: 3 úrovne intenzity osvetlenia podľa výberu.

Vizuálna účinnosť

Osvetlite si cestu: na 30 m pri 60 lm, na 60 m pri 120 lm a na 85 m pri 250 lm.

Možnosť dobíjania

Nabíjateľná batéria LG® pomocou micro USB portu a zobrazenie úrovne nabitia.

Držanie na tele

Rozloženie hmotnosti medzi prednou a zadnou časťou šije.

Pohodlie

Nastaviteľný remienok sa dá prať, dokonale drží a netlačí.

TECHNICKÝ POPIS

Vidieť a byť videný

Čelovka disponuje 3 intenzitami osvetlenia. V mestskom prostredí postačí 60 lm. V lesnom podraste alebo na viniciach môžete zvoliť 120 alebo 250 lm. Sú možné 3 rôzne náklony a rozptýlené svetelné lúče umožňujú vidieť pred seba aj do strán.

Zadné blikajúce svetlo (odporúčané v meste) sa dá (de)aktivovať stlačením tlačidla na 3 sekundy. Automaticky sa zapne pri zapnutí čelovky, ak ste ho spustili pri poslednom používaní čelovky, a naopak.

Nabitie batérie čelovky

Čelovka Ontrail 250 lm je pre Evadict® veľkým krokom vpred, pretože už nepotrebuje tužkové batérie! Obrátili sme sa aj na svetového lídra v danej oblasti, aby sme zaručili spoľahlivosť, trvácnosť a výkon našej batérie: LG®. Dá sa dobíjať pomocou micro USB portu, úroveň nabitia si môžete overiť, čo je veľmi praktické!

Disponuje normou IPX4, čiže odolá aj nepriaznivému počasiu (keďže pri traile nemusí byť vždy pekné počasie).

Zameranie na popruh

Čelovka, ktorá svieti? Super. Čelovka, ktorú necítite? Zamerali sme sa na popruh, ktorý zaistí pohodlie a dobré držanie čelovky, pretože nič nerozčuľuje viac ako čelovka, ktorá nedrží na mieste. Popruh je takisto nastaviteľný a dá sa prať. Práve tieto detaily sú dôležité a znamenajú rozdiel.

A pre ešte väčšie pohodlie je hmotnosť čelovky dokonale rozložená medzi prednou a zadnou časťou popruhu.

Odporúčania od produktového vedúceho Stéphana

Vďaka výdrži vyberateľnej a nabíjateľnej batérie a výkonu je čelovka On Trail 250 lm ako stvorená na dlhé vzdialenosti... ale nielen to! Je určená aj pre skúsených bežcov. Pre tých, ktorí sa ničoho nezľaknú. Pre tých, ktorí chcú vidieť v noci tak, ako vidia cez deň, aby sa ich oči mohli pokojne prispôsobiť nespútanému tempu nôh. Skúste uhádnuť... Naši 6 bežeckí experti schválili náš výrobok.

Práca na dlhé lakte

Táto čelovka je výsledkom 4 dlhých rokov vývoja, pretože tento model prvýkrát vyrábame od A po Z úplne sami. Spolupracovali sme s najlepšími inžiniermi a zvolili najkvalitnejšie materiály. Pracovali sme na tom, aby sme vytvorili optimálny svetelný lúč, silný výkon a zároveň uchovali výdrž batérie. Sme na svoj výsledok naozaj hrdí! Udeľujeme preto výrobku známku spoľahlivosti 9,5/10.

Rôzne možnosti používania

Na trailový beh, klasický beh, horský bicykel, turistiku a nielen na tieto športy! Stéphane, produktový manažér, má pre nás na túto tému vtipnú príhodu: „počas testovania som čelovku On Trail 250 lm poskytol aj niekoľkým rodičom, ktorých poznám: ich deti si čelovku nasadili na pás, keď šli počas zimy do školy, boli teda veľmi dobre viditeľné.“

Prečo „Ontrail“?

Možno sa pýtate, prečo je čelovka označená názvom „On Trail“? Jednoducho preto, že je pôvodne navrhnutá na trail (ale jej využitie môže byť naozaj široké). Konštrukcia, výkon, výdrž, funkcie, váha atď.: všetko bolo navrhnuté s ohľadom na potreby trailových bežcov a bežkýň.

Zloženie

Zloženie

Rám: 100.0% Polykarbonát; Batéria: 100.0% Zliatina; Elektrický obvod: 100.0% PCBA; Šošovky: 100.0% Polymetylmetakrylát

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

S láskou si odložte do zásuvky medzi ostatné veci na trailový beh, najlepšie tak, aby ste ju mali pred očami. Nechcete predsa zobudiť vašu polovičku, keď zúfalo hľadáte čelovku.

Obmedzenia používania

Batéria nie je vodoodolná.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Čelovka On Trail 250 lm má za sebou viac ako 120 hodín testovania: 14 používatelia ju skúšali na vidieku, v mestskom aj prímestskom prostredí, v horskom teréne vo Francúzsku a Taliansku a dokonca aj na Réunione! Používatelia pri testovaní ocenili jej mimoriadne pohodlie, výkonnosť a to, že sa popruh nemusí sťahovať na to, aby držala na mieste. A čo sa na nej páči vám?

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Schválené našimi dobrovoľnými účastníkmi testu, ktorým nesmierne ďakujeme! Členom testovacieho tímu sa môžete stať aj vy... Vidíme sa nabudúce?

Videá