Filtre 0
Filtre 0
OLAIAN Kód 8608933 4174356

Jednodielne plavky Himae Girl500 Tropicool čierne

11,00 €
4,70 €
-57%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Náš návrhársky tím navrhol tieto jednodielne plavky pre mladé pokročilé surfistky do metrových vĺn.

VÝHODY

Drží na tele aj vo vlnách

Tvar držiaci na vlnách vyšších ako jeden meter.

TECHNICKÝ POPIS

Si pokročilá surfistka

Surfovanie je jeden z tvojich obľúbených športov a surfuješ pravidelne v teplých vodách. Počas surfovania vesluješ až do line up v polohe kačky alebo korytnačky. Všetko závisí od toho, či máš shortboard, alebo longboard. Často padáš a si zvyknutá obiť sa pod vodou. Chceš, aby tvoje plavky zostali pri pohybe na svojom mieste a aby ti neprekážali pri veslovaní.

Typ postavy

Vytvorili sme tieto jednodielne plavky so šortkami pre všetky mladé surfistky, ktoré túžia surfovať bez toho, aby sa museli báť, či ich plavky dobre zakrývajú. Strih je vytvorený tak, aby uľahčoval obliekanie. Prispôsobia sa každej postave.

Veľkosť dievčenských plaviek

V Decathlone vytvárame plavky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priraďujeme postavu k veľkosti, teda zohľadňujeme výšku dieťaťa, pretože vek nestačí na zaručenie správnej veľkosti. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Odporúčame tiež vyskúšanie v kabínke, ak je to možné.

Naše tvary dievčenských plaviek

Vzťah medzi vekom a výškou postavy, ktorý možno vidieť na etiketách našich plaviek:

4/5 rokov: od 105 do 114 cm. 5/6 rokov: od 115 do 124 cm. 7/8 rokov: od 125 do 132 cm. 8/9 rokov: od 133 do 142 cm. 10/11 rokov: od 143 do 150 cm. 12/13 rokov: od 151 do 160 cm. 14/15 rokov: od 161 do 169 cm.

Veľkosť na sucho a veľkosť na mokro

Plavky sa vo vode rozťahujú, preto je potrebné prispôsobiť ich strih. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

Testy držania vo vlnách

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich pomocou vzorky aspoň 12 surfistiek s rôznymi typmi postáv, ktoré absolvujú testovací postup v bazéne, v našom návrhárskom oddelení v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie

Olaian je nová značka vybavenia pre surf a bodyboard od Decathlonu so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

Čo je značka Olaian?

Olaian, značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie.

Olaian, so sídlom v meste Hendaye na juhozápade Francúzska, je nová značka spoločnosti Decathlon pre surfovanie. V našom vývojovom centre, ktoré sa nachádza priamo pri mori, môžeme za jeden deň navrhnúť plavky a zároveň ich aj otestovať priamo v mori, aby sme overili ich držanie vo vlnách, pohodlie a odolnosť.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Všitý diel: 20.0% Elastan, 80.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Obmedzenia používania

Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovej vode.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: testy pružnosti a stability látky, stálosť farieb pri odieraní, praní, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode, odolnosť proti slnečnému žiareniu a celková odolnosť výrobku po niekoľkých praniach.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše mladé testerky z Olaianu, ktoré plavky vyskúšali v reálnych podmienkach v Baskicku v blízkosti nášho návrhárskeho strediska.