Filtre 0
Filtre 0
OLAIAN Kód 8589145 4049125

Súprava nohavičiek Madi 100 na surf ružové

10,00 €
Farba: RUŽOVÁ
  • RUŽOVÁ
  • VIACFAREBNÁ / RUŽOVÁ
  • RUŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Náš návrhársky tím vyvinul túto súpravu spodných dielov plaviek, aby dievčatá mohli objavovať radosť zo surfovania.

VÝHODY

Drží na tele aj vo vlnách

Tvar plaviek drží v celkom malých vlnách.

TECHNICKÝ POPIS

ZAČÍNAJÚCA SURFISTKA

Vaša dcéra sa učí surfovať v malých vlnách. Stojí alebo kráča v sprievode inej osoby. Chce sa zabávať vo vlnách a objavovať nové pocity. Pri výuke surfovania padá do vĺn, ktoré nie sú silné. Navrhli sme plavky prispôsobené postave malých surfistiek, aby držali vo vlnách.

TYP POSTAVY

Súprava nohavičiek bola vytvorená tak, aby malým surfistkám umožnila neobmedzenú zábavu vo vlnách a spoznávanie radostí zo športov vo vlnách. Tvar nohavičiek s elastickým pásom poskytuje väčšie pohodlie a dobré držanie vo vlnách.

Malý volánik na jedných nohavičkách spája šport a ženskosť.

TESTOVANIE DRŽANIA VO VLNÁCH

Vytvárame plavky, ktoré zaručujú držanie vo vlnách. Vyhodnocujeme ich v skupine aspoň 12 surfistiek, ktoré absolvujú testovanie v bazéne v našom vývojovom stredisku v Hendaye. Cieľom tohto postupu je napodobniť pocity, ktoré majú surfistky, keď sa cez ne prevalí vlna. Ak je test uspokojivý, vyrážame surfovať na more, testovať plavky v reálnych podmienkach.

URČENIE VEĽKOSTI DIEVČENSKÝCH PLAVIEK

V Decathlone vytvárame plavky pre mladé surfistky, pričom berieme do úvahy ich rast, preto systematicky priradzujeme postavu k veľkosti, teda zohľadňujeme výšku dieťaťa, pretože vek nestačí na zaručenie správnej veľkosti. Dve mladé dievčatá vo veku 10 rokov môžu mať úplne odlišné veľkosti, rozmery, hmotnosť a telesnú stavbu. Ak je to možné, odporúčame tiež vyskúšanie v kabínke.

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA DIEVČENSKÝCH PLAVIEK

Na etiketách našich plaviek uvádzame vek a zároveň výšku postavy:

4/5 rokov: od 105 do 114 cm.

5/6 rokov: od 115 do 124 cm.

7/8 rokov: od 125 do 132 cm.

8/9 rokov: od 133 do 142 cm.

10/11 rokov: od 143 do 150 cm.

12/13 rokov: od 151 do 160 cm.

14/15 rokov: od 161 do 169 cm.

VEĽKOSŤ V SUCHOM A MOKROM STAVE

Plavky musia dokonale priliehať k telu. Vzhľadom na to, že sa vo vode mierne rozťahujú, museli sme prispôsobiť strih našich modelov v suchom stave. Dbajte preto na výber správnej veľkosti plaviek. Plavky vám musia dobre sedieť už pri skúšaní. Elastan, ktorý sa nachádza v niektorých materiáloch, z ktorých sú vyrobené naše plavky, vo vode čiastočne povolí.

CHCETE PLAVKY VYMENIŤ?

Veľkosť alebo model vám nevyhovujú? Chceli by ste výrobok vymeniť v predajni Decathlon? Žiadny problém, dávajte pozor iba na to, aby ste neodstrihli etiketu plaviek, ak by ste ich chceli vrátiť.

OLAIAN, ZNAČKA spoločnosti Decathlon pre produkty na surfovanie

Olaian je značka Decathlonu vyvíjajúca vybavenie pre surf a bodyboard so sídlom v Hendaye, na juhozápade Francúzska. Naše vývojové centrum sa nachádza priamo pri mori, takže môžeme naše produkty otestovať v praxi, aby sme sa presvedčili o ich vlastnostiach.

ČO PREDSTAVUJE ZNAČKA OLAIAN?

Výrobky na surfovanie Tribord sa premenovali na Olaian, čo je nová značka spoločnosti Decathlon určená na surfovanie, bodyboarding a skimboarding. U všetkých našich výrobkov určených na surf dôjde postupne k zmene značky. Preto môže váš výrobok niesť prípadne iné logo, ako je znázornené na ilustračnom obrázku výrobku.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 18.0% Elastan, 82.0% Polyester; Hlavná podšívka: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Obmedzenia používania

Nepoužívajte na pravidelné plávanie v chlórovanej vode.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Tento výrobok bol laboratórne testovaný v reálnych podmienkach v našom stredisku v Hendaye, pričom sme sa zamerali najmä na vlastnosti ako: elasticita, stabilita látky, stálosť farieb pri praní a trení, odolnosť proti slanej a chlórovanej vode či odolnosť proti slnečnému žiareniu.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše mladé surfistky z Olaianu, ktoré plavky vyskúšali v reálnych podmienkach v Baskicku v blízkosti nášho návrhárskeho strediska.