Filtre 0
Filtre 0
WEDZE Kód 8737948 4522159

Detská lyžiarska bunda 3v1 900 nepremokavá ružová

110,00 €
Farba: FIALOVÁ
  • FIALOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Náš tím návrhárov v spolupráci s mladými freeridermi navrhol túto nepremokavú bundu tak, aby v nej mohli deti lyžovať celú sezónu v akýchkoľvek podmienkach.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Strih s vytvarovanými rukávmi umožňuje voľnosť pohybu.

Odolnosť

Odolný materiál, určený na intenzívny freeride.

Jednoduchá lokalizácia

Systém Recco uľahčuje hľadanie obetí lavíny.

Možnosť nastavenia

Stiahnutie spodku. Rukávy na suchý zips. Nastaviteľná kapucňa 3D.

Hrejivosť

Upraviteľná. 3. vrstva: vata 60 g/m². 2. vnútorná vrstva: vata 100 g/m².

Nepremokavosť

Vynikajúca Membrána 10 000 mm a 100 % vodotesné švy.

Priedušnosť

Priedušný materiál RET12 a vetracie otvory pomáhajú odvádzať pot.

TECHNICKÝ POPIS

3D KAPUCŇA A OCHRANA TVÁRE

Tím Wedze tejto bunde pridal 3D kapucňu s automatickým sťahovaním. Zabezpečuje lepšiu ochranu pred zlým počasím, aj keď pohybujete hlavou zo strany na stranu. Kapucňa sa dá natiahnuť na prilbu. Kapucňa je vytvarovaná, s vysokým golierom pre lepšiu ochranu tváre v prípade chladného počasia alebo silného vetra. Prešitie zipsu je perforované pre uľahčenie dýchania a zároveň ochranu tváre.

Nepriepustnosť

Na manžetách:

Široké nastaviteľné rukávy navrhnuté tak aby sa na ne dali obliecť rukavice. Elastanové manžety zaručujú bezchybnú nepriepustnosť na spojoch medzi rukavicami a bundou.V páse:

Snehový pás sa zapína patentkami naspodku bundy. Zabraňuje prenikaniu snehu a vetra počas jazdy a predovšetkým pri páde. Malí freerideri budú najlepšie chránení v kombinácii s nohavicami s náprsenkou BIB Protect.

Odnímateľná spodná bunda

Recyklovaná vata 70 g/m² na chrbte a trupe poskytuje dobrú izoláciu. Ergonomický strih. Všitý diel zaručuje hrejivosť a voľnosť pohybu v podpazuší. Dva bočné priedušné všité diely zaručujú dobré vetranie. Golier a kapucňa z vaty sú zárukou veľkého pohodlia na krku. Niečo navyše: 2 bočné vrecká!

Vodoodpudivosť

Vodoodpudivosť materiálu znamená, že voda steká po povrchu bez toho, aby vsakovala. Naše bundy na freeride sú vybavené vodoodpudivými prvkami, ktoré predlžujú odolnosť voči nepriaznivému počasiu. Ide o doplnkové funkčné riešenie, ktoré pomáha udržať lyžiarov čo najdlhšie v suchu. Túto úpravu je nutné pravidelne obnovovať pomocou produktov, ktoré nájdete v našich predajniach, aby sa zachovala jej funkčnosť.

Nepremokavosť

Odolnosť materiálu voči tlaku vody je vyjadrená v mm vodného stĺpca (norma ISO 811). Čím je hodnota vyššia, tým je látka nepremokavejšia. Materiál s nepremokavosťou 10000 mm odoláva tlaku vyvíjanému 10000 mm vody.

Priedušnosť

Priedušnosť materiálu sa meria pomocou odparovacieho odporu nazývaného RET (test podľa normy ISO 11092). Je to schopnosť lyžiarskej bundy prepúšťať telesnú vlhkosť vznikajúcu pri námahe smerom von, aby ste zostali v suchu. Čím je hodnota RET nižšia, tým je priedušnosť materiálu vyššia.

Napríklad:

RET < 9 = mimoriadne priedušný materiál / RET 9–12 = veľmi priedušný materiál / RET 12–20 = priedušný materiál / RET > 20 = málo priedušný alebo nepriedušný materiál.

Ako sa vyrába nepremokavý odev?

Nepremokavosť odevu závisí od použitého materiálu, nepriepustnosti švov a postupu pri výrobe.

Použitie nepremokavého zipsu alebo légy na zipsoch (léga z nepremokavého materiálu zakrýva zipsy).

Ako sa vyrába priedušný odev?

Okrem priedušnosti použitých materiálov používame technické riešenia (zipsy, vetracie otvory, sieťovina...), ktoré zlepšujú celkové vetranie našich búnd a nohavíc určených na lyžovanie Freeride. Tieto vetracie systémy umožňujú nielen regulovať teplotu vnútri odevu, ale aj uľahčujú odvod potu, ktorý telo produkuje počas námahy.

Aký je rozdiel medzi membránou a záterom?

Táto bunda na freeride má membránu: je to veľmi tenká plastová vrstva (polyuretán), vďaka ktorej je materiál nepremokavý, ale priedušný. Má tú výhodu, že je pružná, ľahká, trvácna a často priedušnejšia ako záter, ktorý sa podobá náteru na vnútornej strane látky. Vďaka nej je materiál nepremokavý, ale priedušný. Často stojí menej než membrána a na svoju ochranu potrebuje podšívku.

Čo je to systém Recco®?

Vďaka technológii Recco® vás možno lokalizovať v prípade nehody v lavíne. Zasypanú osobu vybavenú reflektormi RECCO® môžu záchranári rýchlo a presne lokalizovať pomocou detektora RECCO®. Vybavenie reflektormi Recco nenahradzuje používanie lavínového vyhľadávača AVD. Doplnková technológia Recco zvyšuje šance na skoré nájdenie. 100 % našich búnd a nohavíc na freeride je vybavených systémom Recco.

Návod na pranie nepremokavého odevu

Po troch praniach odporúčame obnoviť vodoodpudivosť pomocou ošetrenia sprejom alebo impregnáciou.

Zloženie

Zloženie

Hlavná podšívka: 100.0% Polyester; Vonkajší materiál: 8.0% Elastan, 92.0% Polyamid; Druhá podšívka: 13.0% Elastan, 87.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Výplň: 100.0% Polyester; Vrecko: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Pred uskladnením sa vždy uistite, či je odev dokonale suchý.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím dizajnérov sídli na úpätí pohoria Mont Blanc, v blízkosti mnohých lyžiarskych stredísk v Hornom Savojsku (Francúzsko). Počas celého roka navrhujeme a vyvíjame jednoduché a funkčné produkty. Následne ich testujeme v praxi, pretože sme presvedčení, že iba v reálnych podmienkach použitia zistíme, ako môžeme naše produkty neustále zdokonaľovať.

Záruka

2 Roky/ov