Filtre 0
Filtre 0
QUECHUA Kód 8664716 4432932

Dámska ultraľahká obuv FH900 na rýchlu turistiku sivo-žltá

95,00 €
Farba: ŽLTÁ / ŠEDÁ
  • ŽLTÁ / ŠEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Náš tím vytvoril túto obuv pre nadšenkyne rýchlej turistiky (Fast Hiking). Je veľmi ľahká, aby ste v nej mohli prekonávať rýchlostné aj vzdialenostné limity.

VÝHODY

Jednoduché otvorenie / zatvorenie

Rýchlym a ľahkým šnurovaním si obuv kedykoľvek prispôsobíte. Odkladacie vrecko.

Nízka hmotnosť

Optimálne riešenie na odľahčenie vašich krokov. 300 g/topánka vo veľkosti 39.

Priľnavosť

Podrážka poskytuje vynikajúci kompromis pre suchý i mokrý terén.

Tlmenie došľapu

Integrované tlmenie došľapu EVA + 2 vložky EVA vpredu a vzadu pre viac pohodlia.

Ochrana proti nárazom

Vďaka vložke ESS v prednej časti chodidla necítite ostré kamene.

Priedušnosť

Priedušná sieťovina optimalizuje odvádzanie potu.

TECHNICKÝ POPIS

Podrážka

Dizajn podrážky bol predmetom rozsiahleho výskumu v našich laboratóriách a jeho výsledkom bola špeciálna guma, ktorá ponúka najlepší kompromis medzi pevnosťou a priľnavosťou. Dizajn podrážky obuvi FH900 ponúka väčšiu pevnosť než priľnavosť. Pevnosť > Priľnavosť: znamená, že sa obuv nešmýka na mäkkom povrchu (vlhkom alebo suchom). Pevnosť: znamená, že sa obuv nešmýka na tvrdom povrchu (vlhkom alebo suchom).

Poradíme vám pri nákupe a skúšaní

Pri skúšaní si obujte ponožky a obuv skúšajte v stoji.

V prípade potreby si vyskúšajte viacero modelov alebo veľkostí. Dve miesta, ktoré je treba skontrolovať, aby obuv dobre sedela: pätu a špičku pri chôdzi z kopca, Pri skúšaní overte, či vás obuv nikde netlačí. prejdite sa preto v obuvi po predajni. Zo začiatku noste obuv na kratšie túry, aby sa prispôsobila vašim chodidlám.

Akú veľkosť si mám vybrať?

Netreba sa obávať vybrať si na turistiku obuv o číslo väčšiu, než je vaša bežná veľkosť. Zabezpečíte si tým optimálny komfort pri zostupe z hôr a budete mať dosť voľného priestoru v špičke topánok. Rada: nechty si ostrihajte nakrátko a pred každým zostupom sa presvedčte, či je obuv dobre zašnurovaná, aby sa nohy v obuvi nešmýkali dopredu.

Testovanie v teréne

Všetky naše výrobky, ich pohodlnosť a používanie, sú testované na reprezentatívnej vzorke používateľov, pre ktorých sú výrobky určené, pri simulácii reálnych podmienok používania. Na testoch sa podieľajú naši produktoví manažéri a nezávislé osoby, ktorých úlohou je testovať, hodnotiť a schvaľovať kvalitu výrobkov.

Laboratórne testy

Cieľom ďalších laboratórnych testov je overiť nasledovné prvky: odolnosť proti odtrhnutiu očiek a popruhov, lepenie, neškodnosť materiálov, odolnosť proti UV žiareniu, odieranie podrážky a častí zvrška, predčasné opotrebovanie.

Ako predísť otlakom?

Otlaky sa obyčajne objavia, keď je koža oslabená v dôsledku trenia. Aby ste zabránili ich vzniku, odporúčame:

vybrať si správnu veľkosť obuvi (podľa tabuľky veľkostí), nosiť vhodné ponožky, zašnurovať obuv a utiahnuť šnúrky, rozchodiť obuv pri prvom použití na kratšom úseku.

Ako udržiavať obuv?

- Nechajte voľne vyschnúť.

- Odstráňte suché blato pomocou dostatočne tvrdej kefy.

- Škvrny očistite pomocou kefy a malého množstva teplej vody

- Nechajte vyschnúť

- Nastriekajte impregnačný prostriedok, aby ste na zvršku dosiahli vodoodolnosť.

Zloženie

Zloženie

Podošva:: 50.0% Etylénvinylacetát, 50.0% Butadiénový kaučuk; Zvršok:: 10.0% Elastan, 40.0% Polyuretán, 50.0% Polyester; Podšívka:: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 95 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 95 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a vetranom mieste mimo dosahu slnečného žiarenia.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím sídli na úpätí hory Mont Blanc vo francúzskom regióne Horné Savojsko. Počas celého roka pracuje na vytváraní a vývoji vzhľadovo a technicky atraktívnych a funkčných výrobkov. Výrobky sú následne podrobené náročným testom v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine tak ich môžeme ďalej zdokonaľovať.

Záruka

2 Roky/ov

Videá