ATORKA Kód 8545149 2714454

Pánska obuv na hádzanú H900 Faster modro-čierna

61,00 €
Farba: MODRÁ / ČIERNA
  • MODRÁ / ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naše vývojové tímy vytvorili túto obuv pre skúsených hádzanárov, ktorí sú zvyknutí na veľmi intenzívne zápasy a tréningy.

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Obuv váži iba 665 g vo veľkosti 39.

Držanie na nohe

Konštrukcia topánky pre lepšie spevnenie.

Protišmykové vlastnosti

Priľnavosť je o 53% vyššia než naše nároky.

Tlmenie

Vynikajúce tlmenie vďaka technológii Kalensole.

TECHNICKÝ POPIS

Lepší doskok a odraz vďaka tlmeniu Kalensole!

Naši odborníci vytvorili technológiu Kalensole. Používa sa aj v bežeckej obuvi Kalenji a vydrží počas behu na 1000 km, pričom si zachová rovnakú kvalitu tlmenia. V tomto modeli tlmenie zabezpečuje časť vložená do päty v medzipodošve. Dokonalé tlmenie pri silnom odraze a dopade po skoku. Vpredu sa nachádza diel z polyuretánu s väčšou hustotou, ktorý zlepšuje odrazy. A napokon je vybavená tepelne tvarovanou medzipodošvou, ktorá zaisťuje pohodlie.

Priľnavosť zodpovedajúca požiadavkám skúsených hráčov!

Hranie hádzanej na profesionálnej úrovni si vyžaduje rýchly beh, silný odraz a dynamické zastavenie. Preto naši odborníci vytvorili túto obuv z ľahkej a pružnej gumy, ktorá zlepšuje priľnavosť. Na základe našich interných testovaní zameraných na halové športy model H900 prekročil o 53 % naše očakávania, ktoré sú už aj tak dosť vysoké.

Vynikajúce spevnenie vďaka topánkovej konštrukcii

Model 900 Faster sa odlišuje svojou topánkovou konštrukciou. Vnútorná topánka mierne presahuje spodnú časť členka, vďaka čomu zaisťuje lepšie spevnenie. Vnútri, v oblasti päty sa nachádza penová podšívka, ktorá bráni šmýkaniu chodidla. Nazýva sa aj mačací jazyk. Dotknite sa jej a pochopíte. Napokon sme sa rozhodli pre ploché šnúrky, ktoré sa tak ľahko nerozviažu, a takisto prispievajú k lepšiemu spevneniu chodidla. Mimochodom, odporúčame vám dvojitý uzol, ten je vždy účinnejší.

Hrajte s ľahkosťou!

Model 900 Faster sa odlišuje mimoriadnou ľahkosťou. Obuv váži 665 g vo veľkosti 39, t. j. o 10 % menej ako model Stronger. Naši odborníci to dosiahli tak, že ju vyrobili z ľahšej sieťoviny (tkanej látky). Na cieľových zónach sa nachádzajú výstuže vyrobené z tenkej vrstvy polyuretánu. Áno, ľahkosť nemusí znamenať krehkosť.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 56.0% Polyuretán, 44.0% Polyester; Podošva:: 4.6% Polyuretán, 19.5% Syntetický kaučuk, 73.6% Etylénvinylacetát, 2.3% Termoplastický polyuretán; Podšívka:: 100.0% Polyester

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá