Filtre 0
Filtre 0
TRIBAN Kód 8786259 4766950

Pánska cyklistická bunda do dažďa RC100 s dlhým rukávom modrá

19,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Náš tím vytvoril túto bundu do dažďa na začiatky s cestným bicyklom v miernom vetre či slabom daždi.

VÝHODY

Voľnosť pohybu

Strih prispôsobený cyklistike pre ešte väčšie pohodlie.

Nepremokavosť

Materiál z polyesteru so záterom (2000 mm) chráni pred jemným dažďom.

Vrecká

Veľké vrecko s príklopkou na chrbte udrží vaše veci v suchu.

TECHNICKÝ POPIS

Nepremokavosť látky

Odolnosť látky na tlak vody je meraná výškou vodného stĺpca v milimetroch (test podľa normy ISO 811). Čím vyšší je tlak, tým viac je látka nepremokavá. Hodnoty nepremokavosti bundy RC100: 3 000 mm pred vypraním, 2 000 mm po 5 praniach.

Priedušnosť komponentu RET => 7,95.

Na zistenie priedušnosti látky sa meria jej odolnosť voči vyparovaniu RET (test na základe normy ISO 11092). Čím je odolnosť nižšia, tým lepšie látka umožňuje odvod vodnej pary, ktorú telo produkuje počas aktivity, a tým je priedušnejšia.

• RET < 6: extrémne priedušná, prispôsobená najnáročnejšej námahe,

• RET 6 až 12: veľmi priedušná, prispôsobená strednej námahe,

• RET 12 až 20: stredne priedušná, nepríjemná v prípade námahy,

• RET > 20: málo priedušná, nevhodná na šport.

Materiál s membránou alebo so záterom?

Bunda RC100 je z vodoodolného materiálu.

Záter pripomína náter vo vnútri látky, vďaka čomu je materiál nepremokavý. Je to lacnejšie riešenie ako membrána a na ochranu si vyžaduje podšívku. Membrána pripomína plastový film s jemnými mikroperforáciami (polyuretán), vďaka čomu je materiál nepremokavý a priedušný. Jej výhodou je, že je pružnejšia, ľahšia a priedušnejšia ako materiál so záterom.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Obmedzenia používania

Bunda nemá kapucňu.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím vývojárov a nadšených cyklistov so sídlom v Lille na severe Francúzska, v blízkosti bájnych flámskych ciest. Aby sme vedeli zhodnotiť túto bundu do dažďa, testovali sme ju po celú zimu na flámskych cestách. Sme presvedčení, že jedine používaním v reálnych podmienkach môžeme naše produkty ďalej zdokonaľovať.

Záruka

2 Roky/ov