CAPERLAN Kód 8542824 2707520

Prístrešok Full Brolly na lov kaprov

160,00 €
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši inžinieri vyvinuli prístrešok Full Brolly pre kaprárov, ktorí hľadajú rýchlo postaviteľný, kompaktný, spoľahlivý a diskrétny prístrešok.

VÝHODY

Maskovanie

Farba a tvar zvolené s dôrazom na nenápadnosť pri vode.

Skladnosť

Kompaktný tvar a nízka hmotnosť (7 kg) zjednodušujú prepravu a skladovanie.

Doba montáže

Prístrešok Brolly postaviteľný za niekoľko sekúnd na krátke aj dlhé rybačky.

Vodotesnosť

Vždy v suchu! Plachta vydrží silný dážď 200 litrov na m2 za hodinu.

TECHNICKÝ POPIS

Technické vlastnosti

Kompletný Brolly: podlážka, predná stena, 4 tyčky, oblúk na napnutie plachty, vak na prepravu, 11 kolíkov, 2 háčiky na prúty.

Hmotnosť: 7 kg. Poskladaný Brolly: 180x18x18 cm. Postavený Brolly: Výška: 140 cm / Šírka: 266 cm / Hĺbka: 185 cm. Univerzálna predná stena: moskytiéra, okno alebo plachta.

Úplne odnímateľná podlaha.

Nepremokavosť materiálu a švov potvrdená v laboratóriu (odolá 200 litrom vody na jeden m2 za hodinu).

Veľmi rýchlo schne.

Rýchlosť montáže

Full Brolly je ideálnym spoločníkom pre kaprárov, ktorých hlavným záujmom je efektivita a rýchlosť montáže. V priebehu niekoľkých sekúnd Brolly odhalí svoj veľký obytný priestor pre jedného rybára a jeho náčinie.

Už je koniec únavnému stavaniu vyžadujúcemu plnú koncentráciu a pozornosť! Full Brolly jednoducho roztvorte ako dáždnik pomocou stredovej vodiacej tyče (ktorá sa následne odskrutkuje) a zmeňte ho na robustný, diskrétny a priestorný prístrešok.

Skladný a praktický

Poskladaný Brolly s rozmermi 180*18*18 cm, hmotnosťou iba 7 kg a tenkým dlhým tvarom sa jednoducho skladuje. Auto, garáž, pivnica, povala, záhradný domček... Full Brolly bude všade nenápadný.Dobre vedieť: Vďaka svojmu tvaru Full Brolly rýchlo a jednoducho vyschne bez obmedzovania priestoru. Za týmto účelom ho stačí mierne pootvoriť v suchom prostredí počas niekoľkých hodín: je to jednoduché, praktické a rýchle.

Nenápadnosť a univerzálnosť

Tvar a farba prístreška Full Brolly boli vymyslené tak, aby vám pri vode poskytovali maskovanie a nenápadnosť. Aké potešenie cítiť sa v harmónii s prostredím!Či už ide o dlhšiu, viac ako týždeň trvajúcu rybačku, rýchly denný lov v náročných podmienkach (dážď a/alebo vietor), priestor na skladovanie materiálu alebo rýchly lov počas niekoľkých nocí: všetko mu sedí!

Odolnosť proti dažďu

Aby sme vám poskytli bezchybnú spoľahlivosť za každých podmienok lovu, nepremokavosť Full Brolly sa kontroluje a potvrdzuje v laboratóriu pomocou prísnych postupov. Tieto postupy napodobňujú katastrofické poveternostné podmienky, teda 200 l na m2 za hodinu. Len pre informáciu, meteorológovia iba výnimočne ohlásia veľké búrky dosahujúce 100l/m2/h.

Žiadne pochybnosti, v bivaku Full Brolly budete v suchu počas celého roka.

Proti vetru

Odolnosť konštrukcie proti vetru sa testuje vo veternom tuneli na otočnej doske, aby sme každú stranu prístreška Brolly vystavili nárazom vetra. Tieto testy overujeme aj v podmienkach rybolovu.Konštrukcia prístreška Brolly odolá prudkému vetru a zaistí vám pohodlie vo väčšine situácií, s ktorými sa stretnete pri love na brehu vody.Spite pokojne. Ste dostatočne chránení aj pred tým najprudším vetrom!

Zloženie

Zloženie

Vnútorný materiál: 100.0% Polyester; Dlážka: 100.0% Polyetylén; Prút: 100.0% Sklenené vlákno; Konštrukcia: 100.0% Hliník; Brašňa na bicykel: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

NEPRAť. NEPRAť.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Pred poskladaním a uskladnením nechajte svoj prístrešok poriadne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá