OXELO Kód 8542273 2750123

Skateboardová doska z javora veľkosť 8,25" DK120 Greetings modrá

33,00 €
24,50 €
-25%
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Skateboardovú dosku Deck 120 vyvinuli naše tímy skateboardistov a je určená pokročilým jazdcom, ktorí chcú zmeniť dosku. Je k dispozícii v 5 veľkostiach.

VÝHODY

Univerzálne použitie

Klasický tvar „Popsicle“ sa hodí na street, ako aj na zatáčanie (rampa/bowl).

Presnosť

Dostupná v 5 veľkostiach: 7,75"/ 8"/ 8,25"/ 8,5" a 8,75". Stredné prehnutie.

Kvalita odskoku

Doska zo 7 vrstiev 100 % kanadského javora na veľmi dobrý „pop“.

TECHNICKÝ POPIS

Akú veľkosť dosky si vybrať?

Skateboardová doska sa vyberá hlavne podľa jej šírky. Čím je doska užšia, tým je lepšie ovládateľná (ideálna pre začiatočníkov a drobné postavy). Čím je doska širšia, tým bude stabilnejšia a bezpečnejšia pri rôznych trikoch a bude vyhovovať aj tým, ktorí skejtujú na rampe alebo sú väčšej postavy. Rozmery merané v palcoch (inch). 1 palec = 2,54 cm. Dĺžka a rázvor koliesok (Wheelbase) majú tiež veľký vplyv na ovládateľnosť a stabilitu dosky.

Aké sú dostupné veľkosti skateboardovej dosky Deck 120?

Doska Deck 120 zelená: 7,75" × 31,4". / Rázvor koliesok: 14".

Doska Deck 120 žltá: 8" × 31,6". / Rázvor koliesok: 14,1".

Doska Deck 120 modrá: 8,25" × 31,9". / Rázvor koliesok: 14,2".

Doska Deck 120 červená: 8,5" × 32,2". / Rázvor koliesok: 14,3".

Doska Deck 120 čierna: 8,75" × 32,7". / Rázvor koliesok: 14,7".

Koľko váži skateboardová doska Deck 120?

Približne 1,2 kg vo veľkosti 8,25". Vzhľadom na to, že dosky sú brúsené ručne a každá vrstva dreva má inú hustotu, hmotnosť dosiek sa môže trochu odlišovať. Pochopiteľne, doska sama o sebe neurčuje celkovú hmotnosť skateboardu. Veľkosť koliesok a truckov rovnako ovplyvní hmotnosť dosky.

Ako testujeme naše výrobky?

Naše dosky sú testované v laboratóriu. Tieto testy sú v súlade s európskymi normami pre používanie skateboardov a ich opotrebovanie. Laboratórne testy sú doplnené testami v teréne, kde sú výrobky podrobené náročným skúškam, pričom niektoré sú merané, ďalšie sa posudzujú na základe pocitu z jazdy.

Pri testovaní výrobkov sa spoliehame práve na komunitu vášnivých a náročných ambasádorov, ktorí pracujú v spoločnosti Decathlon po celom svete.

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 100.0% Drevo; Balenie: 100.0% Polyvinylchlorid

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Skladujte na suchom a chladnom mieste chránenom proti vlhkosti. Dosku nikdy nevystavujte kontaktu s vodou a neskladujte ju na vlhkom mieste, ako je strešný box na auto v zime.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše dosky sú testované v laboratóriu. Tieto testy sú v súlade s európskymi normami pre používanie skateboardov a ich opotrebovanie. Laboratórne testy sú doplnené testami v teréne, kde sú výrobky podrobené náročným skúškam, pričom niektoré sú merané, ďalšie sa posudzujú na základe pocitu z jazdy. Pri testovaní výrobkov sa spoliehame práve na komunitu vášnivých a náročných ambasádorov, ktorí pracujú v spoločnosti Decathlon po celom svete.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Navrhnuté a schválené našou komunitou ambasádorov a technických partnerov. Sú to skateboardisti, ktorí pracujú pre Decathlon po celom svete a ktorí zdieľajú rovnaké nadšenie pre skateboarding.