Filtre 0
Filtre 0
TARMAK Kód 8669360 4394695

Basketbalová obuv Fast 500 nízky zvršok unisex modrá

50,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Nedostupné online

Táto basketbalová obuv je určená pre pokročilých hráčov a hráčky, ktorí uprednostňujú hru zameranú na akceleráciu a rýchle zmeny smeru.

VÝHODY

Nízka hmotnosť

Zvršok z veľmi ľahkej sieťoviny pre optimálnu reaktivitu na ihrisku! 385 g / 43.

Protišmykové vlastnosti

Geometria podrážky a materiál z gumy sú inšpirované pneumatikami na autách.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo si vybrať basketbalovú obuv Fast 500 od Tarmak?

Jediná basketbalová obuv s nízkym zvrškom radu Tarmak vám poskytne voľný pohyb členka.

Naše vývojové tímy a dizajnéri vyvinuli gumovú podrážku, ktorá sa približuje geometrii a štruktúre pneumatík na autách. Výsledkom toho je neuveriteľný grip, ktorý vám poskytne časovú výhodu oproti vašim súperom. Takisto sme zmenšili hrúbku podrážky EVA, aby ste mali pod nohami lepší pocit, tzv. Court Feel.

Výhody obuvi Fast 500

Basketbalová obuv FAST 500 je takisto vybavená tuhou výstelkou pod nožnou klenbou a veľmi širokou podrážkou v špičke, čo zaisťuje vynikajúcu stabilitu počas hry. Textilný priedušný zvršok (sieťovina) urýchľuje odvod potu a dlhšie udrží vaše chodidlá v suchu. Celá podrážka je zo vstrekovanej peny (EVA), ktorá poskytuje maximálne tlmenie a pohodlie.

Kto vytvára basketbalovú obuv?

Tarmak je tím nadšených basketbalistov a basketbalistiek, ktorí pracujú na vytváraní produktov na basketbal. Celý rad obuvi je vytvorený tak, aby spĺňal požiadavky aj tých najnáročnejších hráčov a hráčok basketbalu a umožnil vám naplno si vychutnávať všetky tréningy a zápasy.

Vedeli ste, že produkty TARMAK sa testujú v herných podmienkach?

Tím dizajnérov Tarmak sídli vo vývojovom stredisku Kipstadium na severe Francúzska. Neustále sa snaží zlepšovať pohodlie hráčov a hráčok pri basketbale. Všetky naše produkty sa vyrábajú z komponentov, ktoré overujeme z hľadiska technickej kvality, odolnosti atď. Všetky modely testujú basketbaloví hráči v praxi počas viacerých týždňov, a aj vďaka vašim názorom sa môžu ďalej zdokonaľovať.

Vybavte sa, trénujte a objavte všetky naše basketbalové rady!

Tarmak vás sprevádza pri basketbale od začiatočníkov po pravidelných a špičkových hráčov.

Objavte naše tréningové rady, tipy na výbavu ako aj zábavu pre seba či váš tím!

Zloženie

Zloženie

Podšívka:: 100.0% Polyester; Podošva:: 50.0% Etylénvinylacetát, 10.0% Termoplastický polyuretán, 40.0% Butadiénový kaučuk; Zvršok:: 4.0% Termoplastický polyuretán, 96.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Po každom použití vyberte obuv z tašky a nechajte vetrať.

Obmedzenia používania

Neperte v práčke. Nesušte v bubnovej sušičke.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Táto basketbalová obuv bola predmetom laboratórneho testovania zameraného na priľnavosť na povrchu, vďaka čomu vám môžeme zaručiť optimálnu spoľahlivosť.

Záruka

2 Roky/ov

Videá