NABAIJI Kód 8731935 4460570

Dievčenské plavky Kamyleon vrchný diel modré

5,00 €
Farba: MODRÁ / TYRKYSOVÁ
  • MODRÁ / TYRKYSOVÁ
  • RUŽOVÁ / MODRÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril plavky pre pokročilé plavkyne, ktoré plávajú pravidelne a chcú sa zlepšovať. Horný diel plaviek má široké ramienka, chrbát v tvare Y a zaistia vám tak veľmi dobré držanie. Sú vyrobené z hebkého a pohodlného materiálu.

VÝHODY

Odolnosť proti chlóru

Vydržia dlhšie vďaka mimoriadnej odolnosti proti chlóru.

Držanie na tele

Široké ramienka a chrbát v tvare Y dobre držia.

TECHNICKÝ POPIS

Technológia Aquaresist

Produkty s označením Aquaresist sú odolné proti chlóru. Dobre držia tvar a sú odolné voči UV žiareniu. To je dôvod, prečo odporúčame tieto výrobky na pravidelné alebo intenzívne plávanie v bazéne.

Materiál plaviek

Naši návrhári vyvinuli materiál na báze polyesteru a elastanové vlákna nahradili vláknami elastolefínu. Tento materiál poskytuje požadovanú pružnosť, je zárukou pohodlia a má vynikajúcu odolnosť voči agresívnemu pôsobeniu chlóru. Výhodou vlákna PBT je okrem iného to, že rýchlo schne. Ďalšou výhodou je, že farby (vrátane jasných odtieňov) vydržia dlhšie.

Podšívka

Plavky s podšívkou v prednej časti.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 22.0% Elastolefín, 78.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyamid; Vonkajší materiál: 14.0% Elastan, 86.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Na výrobkoch, ktoré nesú označenie Aquaresist, boli vykonané testy pod opakovaným cyklickým tlakom v nádrži s chlórovanou vodou počas 240 hodín. V priebehu celého testu nedošlo k žiadnemu zhoršeniu pružnosti materiálu. Na rozdiel od iných výrobkov z klasického materiálu, tieto plavky nezaznamenali žiadne poškodenie.

Záruka

2 Roky/ov