Filtre 0
Filtre 0
ARTENGO Kód 8542243 2750003

Tenisový výplet TA 500 Comfort z multivlákna 1,24 mm hnedý

10,00 €
Jednotková cena 0.83/m
  • Tenisový výplet TA 500 Comfort z multivlákna 1,24 mm hnedý
  • Tenisový výplet TA 500 Comfort z multivlákna 1,24 mm hnedý
Nedostupné online

Určený pre pokročilých alebo skúsených hráčov, ktorí málokedy zničia výplet a túžia po maximálnom pohodlí a zážitku z hry.

VÝHODY

Razancia

Zloženie z polyuretánu a polyamidu a materiál Peek pre optimálny odpal.

Odolnosť proti oderu

Dobrá odolnosť vďaka 8 vláknam z materiálu Peek pre tých, ktorým výplet vydrží.

Technické údery

Účinná vďaka priemeru 1,24 mm a pružnosti vlákna.

Trvácne napnutie výpletu

Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 6 mesiacov.

TECHNICKÝ POPIS

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.

Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie (20% strata po 3 hodinách hry).

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie a dynamiku.

Ako často meniť výplet?

50 % vášho výkonu závisí od vašich schopností a 50 % od výpletu vašej rakety! Starostlivo preto vyberajte výplet, aby ste získali čo najlepší výkon.

Rada pre tých, ktorým výplet praská často: vymeňte ho pri každom poškodení.

Tým, ktorým výplet praská málo alebo vôbec nepraská, odporúča Decathlon jeho výmenu v priebehu roka toľkokrát, koľkokrát hrajú za týždeň. Príklad: Hrám tenis jedenkrát týždenne, jedenkrát za rok vymením výplet. Hrám tenis trikrát týždenne, trikrát za rok vymením výplet.

Čo radí Decathlon?

Je potrebné vyhnúť sa silnému napnutiu, zníži sa tým efektivita výpletu. Menej napnuté struny vám umožnia hrať uvoľnenejšie, do hry sa nebudete nútiť a získate väčšiu silu. Už tým, že budete hrať, sa výplet opotrebuje, aj keď nepraskne. Postupne stratí pružnosť a svoje počiatočné vlastnosti. Struna (alebo jej priemer) tiež ovplyvňuje zážitok z hry. Čím je struna tenšia, tým väčší bude výkon a účinok. Čím je struna silnejšia, tým odolnejší a silnejší bude výplet!

Zloženie

Zloženie

Racket String: 23.6% Polyuretán, 9.1% Polyéterový blokový amid, 67.3% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Nevystavujte výplet zmenám teploty a vlhkosti.<br /> Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teplota môže prudko stúpať aj klesať.

Obmedzenia používania

Multivlákno s malým priemerom sa nehodí, ak vám výplet praská.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše testy zamerané na vlastnosti výrobku prebiehajú v laboratóriu: Test odolnosti výpletu voči roztrhaniu prebieha v laboratóriu na zariadení Canon Ball, ktoré umožňuje overiť dobrú životnosť každého výpletu. Test odolnosti výpletu v našich laboratóriách prebieha pomocou vrhača loptičiek a umožňuje kontrolovať obnovenie energie výrobku a jeho schopnosť opätovne zvýšiť rýchlosť loptičky.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Schválili naši technickí partneri Steve Darcis, 38. hráč v rebríčku ATP v roku 2017 a Nicolas Escudé, 16. hráč v rebríčku ATP v roku 2001.