Filtre 0
Filtre 0
ELOPS Kód 8549669 2757208

Mestský bicykel Speed 900 sivý

450,00 €
Farba: ŠEDÁ
  • ŠEDÁ
  • ZELENÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Bicykel Elops Speed 900 sa vyznačuje rýchlosťou a obratnosťou. Za jeho striedmym vzhľadom sa ukrýva živý charakter, ktorý vám v meste zaručí štýlovú zábavu.

VÝHODY

Dobrá viditeľnosť

Výkonné zadné svietidlo 12 lux, nabíjateľné cez USB, výdrž 10 hodín.

Vizuálna účinnosť

Výkonné predné svietidlo 20 lux, nabíjateľné cez USB, výdrž 8 hodín.

Stabilita

32 mm vystužené plášte - dokonalá rovnováha mezi rýchlosťou a pohodlím.

Efektívny prenos energie

Rýchly a ľahký bicykel z hliníka s 8 rýchlosťami a hmotnosťou 11,5 kg.

Brzdná sila

Účinné a reaktívne kotúčové mechanické brzdy do každého počasia.

Inštrukcie


TECHNICKÝ POPIS

Pohodlný presun v meste

Športová pozícia je prvým znakom hravého charakteru tohto bicykla. Ľahký a pevný rám prekvapí svojou reaktivitou, bicykel má prirodzenú akceleráciu a ohromí vás pocitom rýchlosti. Počas jazdy mestom sa kolesá s dvojstenným ráfikom dokonale prispôsobia asfaltovému povrchu, zatiaľ čo prevody s 8 rýchlosťami sa postarajú o čo najrýchlejšie skrátenie vzdialeností a čo najhladší prechod po povrchu. Model Speed 900 vám spríjemní jazdu v meste.

Svižnosť a parádna zábava

Keď vysadnete na bicykel Speed 900, svižnosť sa stane vašou súčasťou. Kvalitná geometria bicykla sa rýchlo prejaví pri kľučkovaní medzi autami, v úzkych a náročných uličkách mesta; skrátená zadná vidlica je synonymom živosti a vtiahne vás do opojnej hry, kde zmeny smeru sú príležitosťou zažiariť. 32 mm plášte milujú rýchlosť a čakajú na rezanie zákrut.

Ovládnite mesto cez deň aj noci

Bicykel SPEED 900 je vybavený nabíjateľnými prednými a zadnými svetlami, ktoré zaisťujú bezpečnosť cez deň aj v noci. Vďaka automatickému režimu sa svietenie spustí pri pohybe a vypne sa po 10 sekundách nečinnosti bicykla. Predné svetlo ostáva cez deň v úspornom režime, aby vás bolo vidieť, a keď sa začne stmievať, svetlo sa automaticky prepne do výkonnejšieho režimu, aby ste boli dobre videli. Bezpečnostný systém proti krádeži zase odradí prípadných zlodejov.

Skrášlite si každodennú jazdu

Bicykel Speed 900 bude vaším každodenným spoločníkom, ráno naň môžete vysadnúť a ísť do práce a večer sa na ňom vrátite domov. Kryt reťaze chráni nohavice pred zašpinením, blatníky chránia pred ostriekaním, vďaka systému svietenia vás dobre vidieť a aj vy dobre vidíte na cestu, brzdy a plášte vás ochránia pred akýmikoľvek nepríjemnosťami. Na bicykli Speed 900 sa budete rýchlo cítiť ako doma. Je to veľmi praktický športový bicykel, ktorý zaisťuje jednoducho optimálnu bezpečnosť pri používaní.

Výber správnej veľkosti bicykla

Veľkosť bicykla je kľúčovým faktorom. Pri výbere správnej veľkosti sa riaďte sprievodcom veľkostí.Rám je z hliníka a je dostupný v 3 veľkostiach:veľkosť M (od 160 cm do 170 cm);

veľkosť L (od 170 cm do 185 cm);

veľkosť XL (od 185 cm do 200 cm).Dobre vedieť: Bicykel bol vyvinutý tak, aby bol svižný a reaktívny. Ak sa nachádzate medzi 2 veľkosťami, vyberte si menší model, ak hľadáte väčšiu reaktivitu a väčšiu veľkosť, ak hľadáte väčšie pohodlie.

Doplnky

Speed 900 sa neuspokojí len s rýchlou jazdou, je vybavený príslušenstvom, vďaka ktorému zažiari v spoločnosti.Predáva sa so zabudovanými reflektormi a svetlami (predné + zadné + mikro USB kábel). Sedlo Road 900 je pohodlné a zároveň je určené na športovú pozíciu. Blatníky s dvojitými pätkami, ochranný kryt na stredovom zložení.Kompatibilný s článkovým bezpečnostným zámkom na dva úchyty na ráme, zadným nosičom batožiny, predným nosičom batožiny, univerzálnym stojanom a detskou sedačkou.

Technické špecifikácie

Rám z hliníka 6061 T6.

Hliníková vidlica s čapom 1"1/8 900 Aheadset (hmotnosť 900 gramov).

Mechanické kotúčové brzdy TEKTRO TBD 68.

Prevody Shimano Altus s 8 rýchlosťami.

Stredové zloženie z hliníka 44T so 170 mm kľukou.

Kazeta s 8 rýchlosťami 11 zubov - 34 zubov.

Dvojstenné hliníkové kolesá ETRTO 622 x 17C.

Plášte 700 x 32 mm 60 TPI Skinwall s ochranou proti prepichnutiu.

Hliníkové riadidlá 560 mm.

Hliníkový predstavec 80 mm.

Polointegrované hlavové zloženie.

Zloženie

Zloženie

Rám: 100.0% Hliník

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Camelia, Martin, Laurent, Marta, Herman, Charly, Romain a mnoho ďalších cyklistov.

Videá