WEDZE Kód 8548082 2698744

Detské lyžiarske nohavice PNF 900 hrejivé a nepremokavé čierne

50,00 €
42,00 €
-16%
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Malý šampión vás už predbieha na zjazdovke? Do týchto nastaviteľných nohavíc sme vložili všetko know-how, aby dieťa sprevádzali pri jeho lyžiarskych výkonoch.

VÝHODY

Možnosť osobného upravenia

Na podšívke sa nachádza štítok na napísanie mena dieťaťa.

Odolnosť

Zosilnenia naspodku nohavíc (hrany lyží).

Možnosť nastavenia

Nastaviteľná dĺžka nohavíc a pásu. Nastaviteľné, odnímateľné traky.

Hrejivosť

Vata 100 g/m². Podšívka z česaného úpletu dodáva pocit tepla a hebkosti.

Nepremokavosť

Vynikajúca: membrána 8 000 mm, 100 % vodotesné švy. Návleky naspodku.

Vrecká

2 bočné vrecká na zips.

Priedušnosť

Priedušná membrána umožňuje odvádzanie potu.

TECHNICKÝ POPIS

Technológia Pull'n Fit zips

Inovatívna technológia Pull'n Fit umožňuje ľahko a presne prispôsobiť dĺžku lyžiarskych nohavíc tak, aby vyhovovala detskej postave. Vďaka novému systému Pull'n Fit je koniec príliš krátkym alebo príliš dlhým nohaviciam. Stačí vytiahnuť zips a skrátiť ich!

Vatová tepelná izolácia

Tepelná izolácia materiálu udržiava malých lyžiarov v správnej teplote, takže nepociťujú priveľké teplo ani priveľký chlad. Odev reaguje na telesnú aktivitu a teplotu vonkajšieho prostredia. Značka Wedze používa ako izolačný materiál na udržanie tela v teple vatu. Tento syntetický materiál na báze polyesteru zadržiava viac alebo menej vzduchu podľa veľkosti vlákien. Preto čím je vata hrubšia, tým viac vzduchu obsahuje a tým viac izoluje.

Membrána

Membrána je veľmi tenký materiál nanesený na vnútornú stranu vonkajšieho materiálu. Táto hydrofilná membrána bráni prenikaniu vody zvonku (sneh, dážď atď.), avšak prepúšťa pot, ktorý vytvára telo.

100 % vodotesné švy

Okrem nepremokavého materiálu sme vodotesnosť nohavíc zvýšili vodotesnými švami. Lepiace a nepremokavé pásky sú prilepené na všetkých švoch výrobku vo vnútri nohavíc, aby boli dokonale vodotesné a aby sa zaručila úplná nepremokavosť.

Odolnosť

Wedze vie, aké množstvo energie musí vydať lyžiar na svahu. Preto venujeme veľkú pozornosť výberu materiálov, z ktorých sa skladajú naše výrobky. Chceme tým zaistiť čo najväčšiu odolnosť výrobku.

Personalizácia

Na štítok, ktorý sa nachádza na v hornej časti podšívky, môžete napísať meno dieťaťa a tak si produkt označiť. Užitočná pomôcka, ako nájsť svoje nohavice na lyžiarskom výcviku, v družine alebo v škole.

Ako obliecť dieťa, aby mu nebolo zima na nohy na lyžiarskom svahu?

Na udržanie nôh v teple a v suchu stačí použiť 2 vrstvy: 1 lyžiarske spodné oblečenie na odvádzanie potu a 1 lyžiarske nohavice na ochranu pred nečasom a hrejivosť.

Zloženie

Zloženie

Výplň: 100.0% Polyester; Hlavná tkanina: 100.0% Polyamid; Podšívka: 100.0% Polyester; Všitý diel: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NíZKA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA BUBNA 60 °C.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

Tipy na skladovanie

Skladujte podľa možnosti na vešiaku a neskladajte, pretože to poškodzuje povrchovú úpravu materiálov. Pred odložením na suché a vetrané miesto nechajte nohavice úplne vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Všetky výrobky Wed'ze sú testované v reálnych podmienkach, pre ktoré boli vytvorené: pri snežení, v chlade a vo všetkých podmienkach, ktoré pri lyžovaní môžu nastať. Vývojové tímy, produktoví manažéri, inžinieri a návrhári overujú, či aktivita, pre ktorú bol produkt navrhnutý a vytvorený, dokonale zodpovedá požiadavkám pri používaní v teréne.

Záruka

2 Roky/ov

Videá