Filtre 0
Filtre 0
ARTENGO Kód 8543789 2716081

Tenisový výplet TA 990 Power 1,27 mm z monovlákna čierny 200 m

80,00 €
Jednotková cena 0.4/m
  • Tenisový výplet TA 990 Power 1,27 mm z monovlákna čierny 200 m
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Určený pre skúsených hráčov, ktorým výplet praská skôr ako po 10 hodinách hry, a hľadajú razantnosť a kontrolu nad loptičkou.

VÝHODY

Kontrola trajektórie

Polyester s priemerom struny 1,2 mm pre pocit kontroly nad loptičkou.

Razancia

Zloženie z pružného polyesteru dodáva loptičke rýchlosť.

Odolnosť proti oderu

Polyesterový materiál zaručuje skúseným hráčom životnosť výpletu až 10 hodín.

Technické údery

Priemer strún 1,2 mm pre efektívnu hru.

Trvácne napnutie výpletu

Napnutie výpletu veľmi dobre drží a môžete ho používať až 3 mesiace.

TECHNICKÝ POPIS

Aké napnutie strún?

Stredné napnutie strún (18 až 23 kg) vám zaistí väčšie pohodlie, väčší účinok aj výkon. Ale budete mať, naopak, menšiu kontrolu a presnosť.

Väčšie napnutie (> 23 kg) vám zaistí väčšiu kontrolu a presnosť. Na druhú stranu vám hrozí väčšie riziko zápalu šliach. A okrem toho bude celkový účinok a váš výkon nižší.

Monovlákno?

Pri výplete z monovlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún medzi 19 a 22 kg. Dôrazne vám neodporúčame výplety z monovlákna pre deti do 15 rokov, aby nedošlo k zraneniu. Tieto výplety sú určené pre hráčov, ktorým struny praskajú najmenej po 10 hodinách hry, pretože veľmi rýchlo strácajú napnutie (20% strata po 3 hodinách hry).

Multivlákno?

Pri výplete z multivlákna vám Decathlon odporúča napnutie strún maximálne 25 kg! Tieto výplety sa odporúčajú hráčom citlivým na zápaly šliach, mladým hráčom a tým, ktorým výplet málo praská. Výplety z multivlákna si dlhšie zachovávajú napnutie a dynamiku.

Zloženie

Zloženie

Lano: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Nevystavujte výplet zmenám teploty a vlhkosti.<br /> Nenechávajte svoju raketu v kufri auta: teplota môže prudko stúpať aj klesať.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naše testy zamerané na vlastnosti výrobku prebiehajú v laboratóriu: Test odolnosti výpletu voči roztrhaniu prebieha v laboratóriu na zariadení Canon Ball, ktoré umožňuje overiť dobrú životnosť každého výpletu. Test odolnosti výpletu v našich laboratóriách prebieha pomocou vrhača loptičiek a umožňuje kontrolovať obnovenie energie výrobku a jeho schopnosť opätovne zvýšiť rýchlosť loptičky.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Schválili naši technickí partneri Steve Darcis, 38. hráč v rebríčku ATP v roku 2017 a Nicolas Escudé, 16. hráč v rebríčku ATP v roku 2001 a naši 90 profesionálni testovači.