Filtre 0
Filtre 0
VAN RYSEL Kód 8530331 2670481

Zimné cyklistické rukavice 900 čierne

30,00 €
Farba: ČIERNA
  • ŽLTÁ / ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul tieto rukavice pre cyklistov na jazdu pri teplote okolo 0 °C.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vonkajší materiál chráni pred jemným dažďom.

Konektivita

Vďaka funkcii Touch screen môžete bez zvlečenia rukavíc používať telefón.

Hrejivosť

Vynikajúca izolácia pred chladom vďaka podšívke SOFTERMIC s gramážou 120 g.

Vetruvzdornosť

Vonkajší materiál chráni počas jazdy pred vetrom.

Pohodlie

Gélové vložky Technogel.

Pohodlie

Špeciálny cyklistický strih.

TECHNICKÝ POPIS

Hrejivosť produktu

Schopnosť výrobku chrániť pred chladom závisí od tepelnej odolnosti materiálu a priepustnosti vzduchu. Čím je tepelná odolnosť vyššia, tým má výrobok väčšiu schopnosť udržiavať teplo, ktoré telo vytvára počas jazdy.

Vodoodpudivosť materiálu

Nepremokavosť je schopnosť látky zabrániť prenikaniu vody. Vodoodpudivosť látky je jej schopnosť zaistiť, aby voda stekala po povrchu. Produkt tak nenasiakne vodou (alebo len minimálne), schne rýchlejšie a neoťažie. Vodoodpudivosť môže mať pozitívny účinok proti zašpineniu. Vodoodpudivosť môžeme dosiahnuť aplikáciou špeciálnej úpravy na vonkajšiu stranu látky. Tieto rukavice nie sú nepremokavé!

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'Twin Village v meste Lille sa neustále snaží zvyšovať pohodlie našich používateľov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov a zaisťujúce ich pohodlie. Následne ich testujeme v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine ich používaním v reálnych podmienkach môžeme naše produkty neustále zdokonaľovať.

Rady na údržbu

Perte v práčke na 30 °C. na jemnom programe. Nepoužívajte aviváž. Sušte v teplej a vetranej miestnosti. V rámci možností sa vyhýbajte sušeniu v práčke, pretože sušička znižuje kvalitu materiálu. Nečistite chemicky. Nepoužívajte chlór. Nesušte na radiátore.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 9.0% Elastan, 91.0% Polyester; Výplň: 100.0% Polyester; Dlaň: 15.0% Polyuretán, 85.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Tím Triban a skupina používateľov. Nájdete nás na Facebooku, Instagrame alebo cez aplikáciu Strava!