Filtre 0
Filtre 0
TRIBAN Kód 8530335 2670504

Zimné cyklistické rukavice 920

40,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vyvinul tieto rukavice pre cyklistov na jazdu pri teplote okolo 0 °C.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vonkajší materiál chráni pred jemným prechodným dažďom.

Konektivita

Vďaka funkcii Touch screen môžete bez zvlečenia rukavíc používať telefón.

Hrejivosť

Vynikajúca ochrana vďaka podšívke 150 g.

Vetruvzdornosť

Vonkajší materiál chráni počas jazdy pred vetrom.

Pohodlie

Gélové vložky Technogel.

Pohodlie

Špeciálny cyklistický strih Lobster.

TECHNICKÝ POPIS

Hrejivosť produktu

Schopnosť výrobku chrániť pred chladom závisí od tepelnej odolnosti a priedušnosti materiálu. Čím je tepelná odolnosť vyššia, tým má výrobok väčšiu schopnosť udržiavať teplo, ktoré telo vytvára počas jazdy. Individuálna odolnosť a pocit chladu sú osobné faktory, ktoré sa menia podľa miery okolitej vlhkosti, úrovne námahy, vetra.

Vodoodpudivosť materiálu

Nepremokavosť je schopnosť látky zabrániť prenikaniu vody. Vodoodpudivosť látky je jej schopnosť zaistiť, aby voda stekala po povrchu. Produkt tak nenasiakne vodou (alebo len minimálne), schne rýchlejšie a neoťažie. Vodoodpudivosť môže mať pozitívny účinok proti zašpineniu. Vodoodpudivosť môžeme dosiahnuť aplikáciou špeciálnej úpravy na vonkajšiu stranu látky. Tieto rukavice nie sú nepremokavé!

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'Twin Village v meste Lille sa neustále snaží zvyšovať pohodlie našich používateľov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov a zaisťujúce ich pohodlie. Následne ich testujeme v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine ich používaním v reálnych situáciách počas cyklistiky môžeme naše produkty neustále zdokonaľovať.

Rady na údržbu

Perte v práčke na 30 °C. na jemnom programe. Nepoužívajte aviváž. Sušte v teplej a vetranej miestnosti.

V rámci možností sa vyhýbajte sušeniu v práčke, pretože sušička znižuje kvalitu materiálu, najmä jeho reflexných prvkov.Nečistite chemicky. Nepoužívajte chlór. Nesušte na radiátore.

Zloženie

Zloženie

Hlavný materiál - vrchná časť: 10.0% Elastan, 25.0% Polyamid, 11.0% Polyuretán, 54.0% Polyester; Dlaň: 100.0% Polyester; Podšívka: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Vypchávka - vnútorný materiál: 100.0% Polyester; Materiál na chrbte: 20.0% Elastan, 80.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 95 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 95 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Tím Triban a skupina používateľov. Nájdete nás na Facebooku, Instagrame alebo cez aplikáciu Strava!