Filtre 0
Filtre 0
VAN RYSEL Kód 8619107 4240909

Pánska triatlonová kombinéza LD modro-limetková

80,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril túto kombinézu na prvé triatlony na dlhé vzdialenosti.

VÝHODY

Odvod potu

Miesta, kde sa najviac potíte, teda chrbát a podpazušie, sú pokryté sieťovinou.

Voľnosť pohybu

Pri triatlone kvôli funkčnosti (pružnosť) oceníte tepelné lepenie.

Menšie podráždenie pokožky

Menej švov a tepelné lepenie na viacerých miestach znižuje trenie.

Rýchle schnutie

Materiál kombinézy rýchlo schne, nebudete pedálovať mokrí!

Krytie

Úplne kryje chrbát a ramená, a tak vás chráni pred slnkom.

Pohodlie

Tenký a pružný gélový materiál prispôsobený všetkým 3 športom.

Vrecká

1 sieťovinové vrecko na chrbte a 2 tepelne tvarované vrecká na boku stehien.

Priedušnosť

Môžete voľne dýchať, pretože zips siaha až po pupok.

TECHNICKÝ POPIS

Trojkombinéza = výrobok 3 v 1!

Táto trojkombinéza patrí medzi neodmysliteľné a nevyhnutné vybavenie každého triatlonistu. Jej materiál je podobný plavkám. Tenká a pružná gélová výstelka sa pri bicyklovaní prispôsobí postave a zlepšuje pohodlie v sedle. Trojkombinéza slúži ako legíny a nosí sa ako spodné oblečenie. Počas behu tenkú gélovú výstelku ani necítite a môže pohodlne bežať.Stačí vám už len prejsť cieľovou čiarou!

Buďte stále v suchu!

Vďaka materiálu, z ktorého sa trojkombinéza skladá, uschnete rýchlo počas prechodu z plávania na bicykel a nebudete pedálovať mokrí. A áno, aby ste počas zmeny disciplíny nestrácali čas, s touto trojkombinézou pod neoprénom môžete aj plávať! Triatlonová kombinéza je vybavená aj dielmi zo sieťoviny, ktoré umožňujú odvod potu na miestach, kde sa najviac potíte: v podpazuší a pozdĺž chrbtice.

Malé detaily, ktoré všetko menia!

Táto trojkombinéza má tepelne tvarované pružné pásiky na ramenách a stehnách, vďaka čomu sa neposúva pri používaní ani pri obliekaní neoprénového obleku na plávanie. Zips je po celej dĺžke trupu a umožňuje vám voľne dýchať počas behu. Oceníte ho, aj keď si budete musieť odskočiť na toaletu.

Materiál v hornej časti kombinézy je veľmi ľahký, pohodlný a rýchlo schne. Celá spodná časť legín veľmi dobre drží na tele.

Odev slúžiaci aj na prepravu jedla

Aby sa triatlonista na dlhé vzdialenosti (3 až 6 hodín námahy) dostal do cieľa, je potrebné myslieť aj na jedlo! Táto trojkombinéza je vybavená 2 tepelne tvarovanými vreckami na stehnách. Sú bez švov a zapínania, necítite ich, obsah v nich dobre drží a nehýbe sa. V oblasti bedier sa takisto nachádzajú dve sieťovinové vrecká. Do týchto štyroch vreciek sa zmestí spolu 10 energetických tyčiniek a/alebo gélov.

Trojfunkčný odev, triatlonová kombinéza, trojfunkčná triatlonová kombinéza... aký je v tom rozdiel?

Žiadny! Ide o rovnaký typ triatlonového oblečenia, kombinézu 3 v 1: vyberte si termín, ktorý sa vám páči najviac. Pozor, aby ste si ju nemýlili s neoprénovou kombinézou, ktorá napomáha pri plávaní a udržaní teploty pri plávaní.

Je potrebné si obliekať kombinézu na plávanie?

Závisí to od teploty vody! Neoprénová kombinéza je aj vďaka svojmu nadnášaniu pri plávaní veľkým plusom. Dobré vedieť: francúzska triatlonová federácia zakázala izotermické kombinézy v prípade, ak teplota vody presiahne 24 °C a povinne ju zaviedla, ak voda klesne pod 16 °C. Od 16 do 24 °C sa rozhodujete sami.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 20.0% Elastan, 80.0% Polyester; Materiál na ramene: 31.0% Elastan, 69.0% Polyester; Všitý diel: 22.0% Elastan, 78.0% Polyester; Materiál na chrbte: 14.0% Elastan, 86.0% Polyester; Podložka: 25.0% Elastan, 60.0% Polyamid, 15.0% Expandovaný polyolefín

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Túto triatlonovú kombinézu testovala skupina asi 12 triatlonistiek na tréningu i počas pretekov v priebehu celého jej vývoja. Testovanie strihu, pohodlia pri nosení, švov atď. Naši interní ambasádori a externí používatelia nič nenechali na náhodu!

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Triatlonovú kombinézu na dlhé vzdialenosti jednomyseľne schválila naša testovacia skupina: interní ambasádori a externí používatelia.