TRIBAN Kód 8530326 2670444

Zimné cyklistické rukavice 500 svetložlté

20,00 €
  • Cyklistické rukavice 500 hrejivé čierne
Farba: ŽLTÁ / ČIERNA
  • ŽLTÁ / ČIERNA
  • ČIERNA
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím navrhol tieto rukavice pre cyklistov jazdiacich v jesenných a zimných podmienkach pri teplotách od 6 °C do 11 °C.

VÝHODY

Vodoodpudivosť

Vonkajší materiál chráni pred jemným dažďom.

Konektivita

Vďaka funkcii Touch screen môžete bez zvlečenia rukavíc používať telefón.

Hrejivosť

Dobrá izolácia pred zimou (6 °- 11 °C).

Vetruvzdornosť

Vonkajší materiál chráni počas jazdy pred vetrom.

Pohodlie

Penová výstelka.

Pohodlie

Špeciálny cyklistický strih.

TECHNICKÝ POPIS

Hrejivosť produktu

Schopnosť výrobku chrániť pred chladom závisí od tepelnej odolnosti a priedušnosti materiálu. Čím je tepelná odolnosť vyššia, tým má výrobok väčšiu schopnosť udržiavať teplo, ktoré telo vytvára počas jazdy. Podľa intenzity úsilia môže potenie rúk v tomto prípade vyvolať pocit chladu, preto odporúčame v chladnom počasí miernu námahu.

Vodoodpudivosť materiálu

Nepremokavosť je schopnosť látky zabrániť prenikaniu dažďa. Vodoodpudivosť látky je jej schopnosť zaistiť, aby voda stekala po povrchu. Produkt tak nenasiakne vodou (alebo len minimálne), schne rýchlejšie a neoťažie. Vodoodpudivosť môže mať pozitívny účinok proti zašpineniu. Vodoodpudivosť môžeme dosiahnuť aplikáciou špeciálnej úpravy na vonkajšiu stranu látky. Výrobok nie je vodotesný!

Rady na údržbu

Perte v práčke na 30 °C. Program syntetika. Pridajte trochu pracieho prášku. Nepoužívajte aviváž. Sušte v teplej a vetranej miestnosti. Nesušte v sušičke. Nečistite chemicky. Nepoužívajte chlór. Nesušte na radiátore.

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'Twin Village v meste Lille sa neustále snaží zvyšovať pohodlie našich používateľov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov a zaisťujúce ich pohodlie. Následne ich testujeme v teréne, pretože sme presvedčení, že jedine ich používaním v reálnych situáciách počas cyklistiky môžeme naše produkty neustále zdokonaľovať.

Zloženie

Zloženie

Podšívka: 100.0% Polyester; Dlaň: 100.0% Polyester; Záter: 100.0% Polyuretán; Hlavná tkanina: vonkajšia vrstva: 6.0% Polyuretán, 94.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
NEBIELIť. NEBIELIť.
NESUšIť V SUšIčKE. NESUšIť V SUšIčKE.
NEžEHLIť NEžEHLIť
NEčISTIť CHEMICKY. NEčISTIť CHEMICKY.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Tím Triban a skupina používateľov. Nájdete nás na Facebooku, Instagrame alebo cez aplikáciu Strava!