Filtre 0
Filtre 0
ROCKRIDER Kód 8731379 4454161

Dámsky dres EXPL 100 s krátkym rukávom na horskú cyklistiku béžový

15,00 €
10,00 €
-33%
Farba: BÉŽOVÁ
  • BÉŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Tieto dámsky dres je určený na prvé cyklotúry na horskom bicykli v teplom počasí. Strih Regular.

VÝHODY

Odvod potu

Ostaňte v suchu počas celej jazdy vďaka priedušnému materiálu.

Voľnosť pohybu

Strih Regular zakrýva kríže.

Hmotnosť

Je ľahký - váži len 100 g vo veľkosti M.

Vrecká

Ľahko prístupné vrecko na smartfón so zapínaním.

TECHNICKÝ POPIS

V skratke

Určené pre: ženy.

Typ rukávov: krátke.

Strih: klasický.

Počet vreciek: 1.

Odolný voči vegetácii.

UV ochrana.

Rovný strih

Tento dres so športovým a zároveň ležérnym štýlom je určený na horskú cyklistiku.

Strih a švy sú navrhnuté s cieľom zabrániť treniu. Prispôsobili sme ich polohe na bicykli, aby ste sa cítili čo najpohodlnejšie. Napríklad: dĺžka dresu je prispôsobená na pokrytie celého chrbta, aj keď sa opierate o riadidlá!

1 zabezpečené vrecko

Jazdite s pokojnou mysľou, všetko potrebné majte vždy poruke. Na pravej strane sa nachádza zabezpečené vrecko (rozmery: 10 cm × 19 cm) s jednoduchým zipsom, ktoré otvoríte aj v rukaviciach. Počas bicyklovania sa dostanete ku všetkému čo potrebujete, aj jednou rukou: telefón, vreckovky, montpáka,...

Náš tím vám poradí

Pri spoznávaní horskej cyklistiky nezabudnite na prilbu a rukavice, a to nielen kvôli pádom, ale aj kvôli konárom stromov! Cyklošortky s integrovanou výstelkou zabraňujú podráždeniu a zaisťujú pohodlie. Fľaša alebo hydrovak pomôžu doplniť tekutiny. Okrem toho máme aj súpravu na defekt pre jednoduchú opravu.

Testovanie produktov

Náš tím produktových dizajnérov so sídlom v B'TWIN VILLAGE v meste Lille sa neustále snaží zlepšovať komfort našich zákazníkov, ktorí sa venujú cyklistike. Našou vášňou je vyvíjať produkty zodpovedajúce potrebám používateľov.

Zloženie

Zloženie

Hlavná tkanina: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

VšETKY TYPY žEHLENIA. VšETKY TYPY žEHLENIA.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Naši produktoví vedúci a inžinieri systematicky testovali naše výrobky pre horských cyklistov v reálnych podmienkach. Tieto testy dopĺňajú testy vykonané v laboratóriu a vďaka nim produkty môžeme schváliť pred ich uvedením na trh.

Záruka

2 Roky/ov