Filtre 0
Filtre 0
TARMAK Kód 8529807 2667383

Basketbalový kôš na nastaviteľnom stojane 220-305 cm B100 čierny

129,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Basketbalový kôš B100 pre deti a dospelých na basketbal v exteriéri. nastaviteľný 2,20-3,05 m

VÝHODY

Jednoduchá montáž / demontáž

45 minút (2 osoby).

Kvalita odskoku

Veľmi dobrá kvalita hry vďaka doske z 32 mm HD polyetylénu.

Možnosť nastavenia

5 herných výšok: 2,20 m, 2,40 m, 2,60 m, 2,80 m a 3,05 m (oficiálna výška).

Jednoduché premiestnenie

Model bez kolies. Pri presúvaní ho odporúčame tlačiť alebo ťahať.

Stabilita

Úžasná stabilita vďaka základni (voda alebo piesok) so 46 litrami.

TECHNICKÝ POPIS

Ideálny kôš pre začiatočníkov

Basketbalový kôš B100 Tarmak je ideálny pre začiatočníkov.

Ponúka 5 rôznych herných výšok: 2,20 m pre deti od 8 rokov až do 3,05 m, čo je oficiálna výška. Výška koša narastá spolu s vekom alebo v závislosti od úrovne hráča. Ideálny pre celú rodinu, stabilný (46-litrová základňa) a pevný (kovová tyč). Produkt dodávame s basketbalovou sieťou.

Dobrá stabilita

Kôš môžete zaťažiť vodou (45 kg) alebo pieskom vďaka základni s objemom 46 l. (71 kg).

Piesok je však hustejší, a preto v prípade rovnakého objemu bude ťažší: váš kôš bude stabilnejší (ale menej mobilný). V zime môže voda pri veľmi nízkej teplote zamrznúť a zlomiť plastovú základňu, alebo dokonca vytekať bez povšimnutia v prípade trhliny v základni.

Naša rada: pre väčšiu bezpečnosť zaťažujte svoj kôš pomocou piesku.

Hmotnosť a rozmery basketbalového koša B100

Rozmery

- základňa (cm): 107 × 45 × 15. Stĺpiky (cm): 7 (priemer). Doska (cm): 106 × 64 × 3,2. Priemer kruhu (cm): 45 (zvnútra)/49 (zvonku).

- Kartónový obal (cm): 119 × 78 × 18. Hmotnosť: nezaťažený výrobok (kg): 25; zaťažený výrobok (kg): 71. Objem základne (v litroch): 46

Značka Tarmak

Tarmak je značka spoločnosti Decathlon špecializujúca sa na basketbalové vybavenie, ktorú tvoria odborníci a basketbaloví nadšenci, ktorí angažovaným a udržateľným spôsobom vyvíjajú funkčné, inovatívne a odolné produkty pre tých, ktorí sa snažia o výkon, ako aj pre tých, ktorí hrajú pre zábavu. Naše motto: Nothing But Play.

Záruka 5 rokov.

Na základe našich skúsesností a všetkých testov, ktoré realizovali naši odborníci, sme hrdí, že vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záruku na kôš B100. Záruka sa vzťahuje na chyby (okrem bežného opotrebovania, poškriabania, zmeny farby alebo korózie, ako aj pádu alebo neobvyklého používania) koša. Môže byť uplatnená len po predložení pokladničného bloku. Na základe tejto záruky vymeníme chybné diely. Táto obchodná záruka nevylučuje právne záruky platné v rôznych krajinách.

Jednoduchá údržba pre dlhotrvajúce používanie

Basketbalový kôš odporúčame umývať vlhkou špongiou a mydlom. Opláchnite čistou vodou. Kôš odporúčame chrániť pred mrazom a dažďom pomocou plachty.

Aby ste však zabránili akejkoľvek nehode alebo akémukoľvek poškodeniu v prípade vetra s rýchlosťou viac ako 60 km/h, odporúčame vám basketbalový kôš ukladať na zem. Čím je totiž doska väčšia, tým väčší je odpor vetra.

Takisto môžete základňu zaťažiť závažím alebo pripevniť kôš o zem pomocou priloženého príslušenstva.

Zloženie

Zloženie

Prút: 100.0% Oceľ; Base: 100.0% Polyetylén; Zadná doska: 100.0% Polyetylén

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

V prípade silného vetra (viac ako 70 km/h) kôš umiestnite čo najnižšie alebo ho zložte.

Obmedzenia používania

Na obruč sa nevešajte.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím basketbalových návrhárov pracuje so zanietením v našom vývojovom a testovacom stredisku Decathlon Kipstadium, ktoré sa nachádza na severe Francúzska. Neustále sa snaží zlepšovať pohodlie hráčov a hráčok pri basketbale. Všetky naše výrobky sú vyrobené z materiálov, ktorých kvalitu a odolnosť overujeme v laboratóriu a potom niekoľko týždňov v reálnych situáciách v spolupráci s basketbalistami.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše koše sú určené na použitie v domácom prostredí (rodina, priatelia). Nie sú určené na intenzívne používanie ani na používanie na verejných miestach alebo v kolektívoch.

Záruka na diely

5 rokov (okrem opotrebiteľných dielov: sieťka).

Videá