Filtre 0
Filtre 0
TARMAK Kód 8529820 2667479

Basketbalový kôš na nastaviteľnom stojane 2,40 m až 3,05 m B700 Pro

349,00 €
Farba: ČIERNA
  • ČIERNA
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Basketbalový kôš B700 PRO pre deti a dospelých na basketbal v exteriéri. Ľahké nastavenie bez náradia od 2,40 do 3,05 m. 7 herných výšok.

VÝHODY

Jednoduchá montáž / demontáž

Na 90 min montáž odporúčame 2 osoby.

Kvalita odskoku

Veľmi dobrá kvalita hry vďaka doske z 3 mm polykarbonátu.

Možnosť nastavenia

Rýchle nastavenie 7 výšok (2,40 m až 3,05 m - oficiálna výška) jednou rukou.

Odolnosť

Určený na smeče ako v hale s odpruženou obručou!

Jednoduché premiestnenie

Dobrá pohyblivosť vďaka 2 kolieskam v prednej časti.

Stabilita

Zaťažiteľná základňa (voda alebo piesok) 143 litrov.

TECHNICKÝ POPIS

Ultra rýchle nastavenie výšky

Basketbalový kôš Tarmak B700 Pro vám ponúka herný zážitok vysokej kvality v kruhu priateľov alebo detí. Je veľmi prispôsobiteľný vďaka 7 herným výškam (2,44 m, 2,60 m, 2,68 m, 2,75 m, 2,83 m, 2,98 m a 3,05 m, čo je oficiálna výška). Na nastavenie nepotrebujete náradie: výšku zmeníte jednou rukou vďaka koliesku.

Vynikajúci zážitok z hry

Vďaka doske z priehľadného polykarbonátu basketbalový kôš B700 Pro poskytuje veľmi kvalitný odraz, čím sa približuje profesionálnym košom. Obruč so spúšťou a posun medzi stĺpikom a doskou uľahčujú strieľanie na kôš.

Stabilita vďaka zaťažiteľnej základni

Zásobník s objemom 143 l tvoriaci základňu môžete zaťažiť vodou (145 kg) alebo pieskom (160 až 196 kg).

Piesok je však hustejší, a preto v prípade rovnakého objemu bude ťažší: váš kôš bude stabilnejší (ale menej mobilný). V zime môže voda pri veľmi nízkej teplote zamrznúť a zlomiť plastovú základňu, alebo dokonca vytekať bez povšimnutia v prípade trhliny v základni.

Naša rada: pre väčšiu bezpečnosť zaťažujte svoj kôš pomocou piesku.

Jednoduchý presun

Vpredu má dve kolieska, ktoré uľahčujú jeho presun po odťažení základne.

Hmotnosť a rozmery basketbalového koša B700 Pro

Rozmery

- základňa (cm): 144 x 75 x 21.

- Tyč (cm): 7,5 × 7,5. Doska (cm): 116 x 77 x 2,3.

- Kruh (cm): 45 (zvnútra)/49 (zvonku).

- Kartónový obal (cm): 146 × 82 × 29. Hmotnosť: nezaťažený výrobok (kg): 53; zaťažený výrobok (kg): 196. Objem základne (v litroch): 143

Jednoduchá údržba pre dlhotrvajúce používanie

Basketbalový kôš odporúčame umývať vlhkou špongiou a mydlom. Opláchnite čistou vodou. Kôš odporúčame chrániť pred mrazom a dažďom pomocou plachty.

Aby ste však zabránili akejkoľvek nehode alebo akémukoľvek poškodeniu v prípade vetra s rýchlosťou viac ako 60 km/h, odporúčame vám basketbalový kôš ukladať na zem. Čím je totiž doska väčšia, tým väčší je odpor vetra.

Takisto môžete základňu zaťažiť závažím alebo pripevniť kôš o zem pomocou priloženého príslušenstva.

Značka Tarmak

Tarmak je značka spoločnosti Decathlon špecializujúca sa na basketbalové vybavenie, ktorú tvoria odborníci a basketbaloví nadšenci, ktorí angažovaným a udržateľným spôsobom vyvíjajú funkčné, inovatívne a odolné produkty pre tých, ktorí sa snažia o výkon, ako aj pre tých, ktorí hrajú pre zábavu. Naše motto: Nothing But Play.

Záruka 5 rokov.

Na základe našich skúsesností a všetkých testov, ktoré realizovali naši odborníci, sme hrdí, že vám môžeme poskytnúť 5-ročnú záruku na kôš B700 Pro. Záruka sa vzťahuje na chyby (okrem bežného opotrebovania, poškriabania, zmeny farby alebo korózie, ako aj pádu alebo neobvyklého používania) koša. Môže byť uplatnená len po predložení pokladničného bloku. Na základe tejto záruky vymeníme chybné diely. Táto obchodná záruka nevylučuje právne záruky platné v rôznych krajinách.

Zloženie

Zloženie

Prút: 100.0% Oceľ; Base: 100.0% Polyetylén; Zadná doska: 50.0% Oceľ, 50.0% Polykarbonát

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

V prípade silného vetra (viac ako 70 km/h) kôš umiestnite čo najnižšie alebo ho zložte.

Obmedzenia používania

Na obruč sa nevešajte.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Náš tím basketbalových návrhárov pracuje so zanietením v našom vývojovom a testovacom stredisku Decathlon Kipstadium, ktoré sa nachádza na severe Francúzska. Neustále sa snaží zlepšovať pohodlie hráčov a hráčok pri basketbale. Všetky naše výrobky sú vyrobené z materiálov, ktorých kvalitu a odolnosť overujeme v laboratóriu a potom niekoľko týždňov v reálnych situáciách v spolupráci s basketbalistami.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše koše sú určené na použitie v domácom prostredí (rodina, priatelia). Nie sú určené na intenzívne používanie ani na používanie na verejných miestach alebo v kolektívoch.

Záruka na diely

5 rokov (okrem opotrebiteľných dielov: sieťka).

Videá