Filtre 0
Filtre 0
FOUGANZA Kód 8543448 2708666

Ochranné gamaše 500 pre kone modré 2 ks

15,00 €
8,00 €
-46%
  • Ochranné gamaše 500 pre kone zelené 2 ks
  • Ochranné gamaše 500 pre kone zelené 2 ks
Farba: MODRÁ
  • ČIERNA
  • BORDOVÁ / MODRÁ
  • MODRÁ
  • HNEDÁ
  • ZELENÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši špecialisti zo značky Fouganza vytvorili tieto gamaše 500 na ochranu zadných končatín vášho koňa. Sú univerzálne, pohodlné a odolné.

VÝHODY

Jednoduchá údržba

Stačí kefka alebo vlhká špongia – a ochranné gamaše budú opäť ako nové!

Jednoduché použitie

Široké zapínanie, ktoré uľahčuje uchopenie a nastavenie gamaší.

Univerzálne použitie

Najrozsiahlejšia možnosť využitia: určené na tréning a voľný čas.

Ochrana proti nárazom

Odolná a prepracovaná škrupina a pena na prekrytie šliach.

Pohodlie

Pohodlie zaručuje lisovaná pena, ktorá sa nachádza vnútri škrupiny.

TECHNICKÝ POPIS

Ochrana a pohodlie

Naši návrhári vymýšľajú výrobky, ktoré musia byť účinné a pohodlné zároveň, ale nezabúdajú pritom na koňa, aby sa pri práci cítil dobre. Navrhli tak tieto univerzálne ochranné gamaše, ktoré sa prispôsobia telesnej stavbe každého koňa. Majú upravenú škrupinu odliatu z pružného a odolného plastu a pod ňou lisovanú penu s hrúbkou 6 mm. Vďaka tejto škrupine gamaše dobre obalia končatiny vášho koňa a chránia jeho šľachy a sponkové kĺby pred odieraním a nárazmi.

Spojenie otvorených a uzavretých šľachových gamaší 500

Na optimálnu ochranu končatín vášho koňa pri tréningoch a pretekoch môžete skombinovať ochranné gamaše so šľachovými gamašami 500. Sú vyrobené z rovnakých materiálov a poskytujú rovnakú záruku ochrany, pohodlia a prispôsobenia sa telesnej stavbe vášho koňa. Keď bude váš kôň nosiť obidva druhy gamaší, ktoré sú k dispozícii v rôznych farbách, bude spĺňať predpisy jazdeckých pretekov v parkúrovom skákaní. Potom už stačí iba málo: prekonať trasu bez chyby...

Vhodné na všetky disciplíny

Ochranné gamaše 500 sa vďaka zapínaniu na suchý zips dajú ľahko a rýchlo nasadiť a môžu sa používať na všetky jazdecké disciplíny. Sú ideálne na jazdu po rovine, parkúr, ale budú chrániť vášho koňa aj pri prechádzke.

Pre každú stavbu tela

Vieme, že každý kôň je iný. Preto sme naše ochranné gamaše 500 vytvorili tak, aby sa dobre prispôsobili čo najväčšiemu počtu koní. Každý kôň bude mať vybavenie na mieru, účinné a pohodlné. Vďaka vnútornej syntetickej pene, ktorá poskytuje skutočné pohodlie, a systému nastaviteľných suchých zipsov priliehajú ochranné gamaše pevne na končatiny koňa, ale pritom ho netlačia. Škrupina bola tiež otestovaná na veľkom počte rôznych druhov koní, aby sa mohla prispôsobiť čo najlepšie.

Ochrana konských končatín

Kone často pôsobia impozantným dojmom. Ale aj oni majú krehké a citlivé miesta. Šľachy a sponkové kĺby sú presne tie miesta, ktoré potrebujú ochranu! Pri tréningoch, na prechádzke a na pretekoch nezabúdajte na ochranu zadných končatín vášho koňa ochrannými gamašami alebo bandážami. Kedykoľvek sa môže stať, že sa váš kôň kopne jednou nohou do druhej alebo si pri pohybe odrie končatinu, a spôsobí si tak zranenie. Gamaše 500 sa veľmi ľahko nasadia a poskytujú ideálnu ochranu.

Jednoduchá údržba

Funkčné a univerzálne ochranné gamaše 500 sú vhodné pre každú telesnú stavbu. Okrem toho sa ľahko udržujú. Cválali ste v blate? Najskôr nechajte gamaše usušiť, potom ich vyčistite kefou. Starostlivo čistite hlavne tie časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s končatinami vášho koňa. Aby bol výsledok čo najlepší, použite prípadne vlhkú špongiu. Môžete ich tiež celé opláchnuť vodou. A vaše ochranné gamaše budú pripravené na ďalšie použitie!

Rozmery

S = PS;M = CS.

Dĺžka: 27,6 cm. Výška: 14,5 cmL = FS:

Dĺžka: 30 cm. Výška: 15,5 cm.

Zloženie

Zloženie

Ochranná pokrývka: 100.0% Termoplastický polyuretán; Materiál na chrbte: 100.0% Polyester; Pena: 100.0% Penový nitrilbutadiénový kaučuk

Tipy na skladovanie a údržbu

PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F. PROFESIONáLNE CHEMICKY čISTENé TETRACHLóRETYLéNOM A VšETKýMI ROZPúšťADLAMI UVEDENýMI OPROTI SYMBOLU F.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Pred uskladnením na suchom a vetranom mieste ich nechajte vysušiť.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov