Filtre 0
Filtre 0
STAREVER Kód 8604456 4147154

Plátenné strečové piškóty pre dievčatá na balet karamelové

20,00 €
Farba: HNEDÁ
  • HNEDÁ
  • BÉŽOVÁ
  • ČIERNA
  • BÉŽOVÁ
  • HNEDÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril látkové piškóty pre mierne pokročilých a pokročilých tanečníkov a tanečníčky baletu, ktorí potrebujú ohybnosť.

VÝHODY

Hebkosť

Vnútorná podšívka a gumičky poskytujú pohodlie.

Jednoduché použitie

Gumičky všité krížom obopnú a zvýraznia priehlavok.

Kombinovateľnosť

Sťahovacia šnúrka umožňuje prispôsobiť piškóty tvaru chodila.

Pružnosť

Strečová tkanina z elastanu sa prispôsobí tvaru vášho chodidla.

Flexibilita

Oddelené podrážky a strečová tkanina poskytujú pohodlný pohyb.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo piškóty s delenou podrážkou?

Látkové piškóty s delenou podrážkou sú vhodné pre mierne pokročilých a pokročilých tanečníkov a tanečníčky baletu, ktorí ovládajú techniku tanca. Vďaka rozdelenej podrážke sú ohybnejšie na klenbe chodidla a poskytujú pohodlný pohyb. Ohybnosť piškót zdôrazňuje línie chodidla a priehlavku.

Pred nákupom piškót sa poraďte s vaším učiteľom tanca.

Prečo strečové piškóty?

Ak si želáte poddajné piškóty, ktoré sa prispôsobia tvaru vášho chodila, zvoľte si látkové piškóty. Pružný materiál vám umožní pohodlný pohyb a zdôrazní váš priehlavok. Piškóty môžete prať v rukách, nesušte ich v sušičke.

Delené podrážky sú vyrobené z kože, ktorá zaručuje odolnosť produktu.

Na čo slúži sťahovacia šnúrka?

Počúvali sme vás.

Piškóty sú znovu vybavené sťahovacou šnúrkou, ktorá umožňuje prispôsobiť si šírku obuvi. Nezabudnite šnúrku nastaviť, uviazať a následne odstrihnúť. Zakaždým si skryte konce šnúrky dovnútra piškót. Náš tip: šnúrku môžete upevniť vnútri piškóty na spodnú stranu zvršku pomocou náplaste.

Existujú rôzne baletné piškóty pre ženy a mužov, dievčatá a chlapcov?

Či už vyberáte piškóty pre dieťa alebo pre dospelého, vždy je nutné zohľadniť jeho úroveň. Začiatočníci zvyčajne potrebujú piškóty s plnou podrážkou, neskôr piškóty s delenou podrážkou a napokon baletné špičky. Rozdiel medzi piškótami pre ženy a mužov je vo farebnom vyhotovení. Ružová a lososová sa odporúča tanečníčkam, biela a čierna tanečníkom.

Ako si vybrať piškóty?

Mali by ste byť schopní roztiahnuť prsty v obuvi a nemať ich v kŕči.

Ak si chcete overiť, či máte správnu veľkosť, postavte sa na polovičné špičky a znovu klesnite na zem.

Ak máte úzke chodidlá, zvoľte si vašu bežnú veľkosť. Ak máte normálne alebo širšie chodidlá, zvoľte si o číslo väčšiu veľkosť, ako bežne nosíte.

Niečo navyše pre vašu výbavu?

Aby ste si mohli uložiť doplnky na balet, máme pre vás v ponuke elegantné vrecúško. Má dve priehradky, do ktorých si môžete oddelene uložiť baletné piškóty a doplnky, ako sadu na vytvorenie drdolu, kolofóniu, obväzy.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 71.0% Bavlna, 6.0% Elastan, 23.0% Polyamid; Podšívka:: 10.0% Elastan, 40.0% Polyamid, 50.0% Bravčová koža (split) ; Podošva:: 100.0% Hovädzia koža (split)

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše piškóty sme vyvinuli a testovali v spolupráci s profesionálnymi učiteľmi tanca a tanečníkmi baletu. Zapájali sme ich do všetkých fáz vývoja a testovania.

Videá