Filtre 0
Filtre 0
STAREVER Kód 8601534 4110188

Kožené piškóty s plnou podrážkou na balet ružové veľ.25-40

11,99 €
9,00 €
-24%
Farba: RUŽOVÁ
  • RUŽOVÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím pre vás vytvoril kožené piškóty s plnou podrážkou na učenie sa prvých baletných krokov.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Gumička je všitá v piškótach.

Odolnosť

Hlavný materiál a kožená podrážka vám poskytnú odolnosť.

Kombinovateľnosť

Sťahovacia šnúrka vám umožní prispôsobiť piškóty tvaru chodidla.

Stabilita

Plná podrážka vám poskytne oporu v kontakte s podlahou a chráni členok.

Flexibilita

Poddajná koža vám poskytne voľnosť pohybu.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo si vybrať piškóty s plnou podrážkou?

Piškóty s plnou podrážkou sú prispôsobené začínajúcim tanečníčkam a tanečníkom baletu. Plná podrážka poskytuje spevnenie chodidla a bráni vyvrtnutiu členka. Môžete tak s baletom začať s istotou.

Pri výbere obuvi na balet odporúčame poradiť sa s učiteľom tanca.

Prečo si vybrať kožené piškóty?

Učiteľ tanca vám tiež odporučí, či sú vhodnejšie látkové alebo kožené piškóty. Pri skúšaní piškót je dôležité vaše pohodlie a preferencie. Koža vám poskytne odolnosť a dlhú životnosť. Čistite ju navlhčenou handričkou. Kožená podrážka vám zaistí odolnosť piškót.

Na čo slúžia sťahovacie šnúrky?

Okolo celej piškóty sa nachádza sťahovacia šnúrka, s ktorou si obuv prispôsobíte presne tvaru vášho chodidla. Pri nastavovaní potiahnite za šnúrku z oboch strán zároveň, aby ste ju nestratili v piškóte. Po nastavení na vaše chodidlo šnúrku zaviažte a odstrihnite jej konce, zasuňte ich dovnútra piškóty. Dôležitý detail, na ktorý netreba zabudnúť.

Ako si vybrať piškóty?

Pri skúšaní piškót by ste mali mať spevnené prsty na nohách, ale bez prílišného stlačenia. V obuvi by sa vám prsty mali rozprestrieť a nesmú byť v kŕči. Mali by ste mať pocit spevnenia. Pri kožených piškótach vám odporúčame vybrať si o číslo menšie, ak máte úzke chodidlá. Kožená obuv má sklon roztiahnuť sa a prispôsobiť sa tvaru chodidla. Ak si chcete overiť, či máte správnu veľkosť, postavte sa na polovičné špičky a znovu klesnite na zem.

Niečo navyše pre vašu výbavu?

Máme pre vás v ponuke očarujúce vrecúško na vaše tanečné doplnky. Má dve priehradky. Do prvej si môžete uložiť sadu na vytvorenie drdola, obväzy, kolofóniu a všetko nevyhnutné. Druhá priehradka je určená na uloženie vašej baletnej obuvi oddelene.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 100.0% Hovädzia koža; Podošva:: 100.0% Hovädzia koža; Podšívka:: 100.0% Bavlna; Elastický pás: 45.0% Elastan, 55.0% Polyamid

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

S cieľom ponúknuť vám produkt, ktorý bude zodpovedať vašim potrebám, naši produktoví inžinieri spolupracujú s lektormi tanca a začínajúcimi tanečníkmi baletu v našich partnerských školách. Tanečníci nosili obuv na hodinách baletu a následne nám poskytli spätnú väzbu.

Videá