Filtre 0
Filtre 0
DOMYOS Kód 8736370 4527518

LOPTA NA PILATES SOFT BALL 240 MM

5,00 €
Farba: MODRÁ
  • MODRÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím pre vás vytvoril loptu na zlepšenie vašich pozícií a intenzívnejšie posilňovanie svalov.

VÝHODY

Skladnosť

Jednoduché nafúknutie pomocou trubičky, jednoduché vyfúknutie.

Univerzálne použitie

Zlepšite si postavenie, výdrž a strečing s jedinou pomôckou.

TECHNICKÝ POPIS

AKO NAFÚKNUŤ LOPTU?

Na nafúknutie lopty stačí fúkať do priloženej trubičky, lopta sa okamžite nafúkne. Na pohodlné cvičenie nafúknite loptu na želanú hustotu. Odstráňte trubičku a nezabudnite zatvoriť uzáver. Objavujte jej možnosti.

NEVIEM AKÉ CVIKY ZVOLIŤ

Skopírujte si nasledujúcu adresu do vášho internetového vyhľadávača: https://contents.mediadecathlon.com/p2165478/k$9b3fb4670a96b05b468661fc8dbd8cd8/fiche%2020pilatesmat%.pdfMôžete si tam zdarma stiahnuť plagát do vášho smartfónu a jednoducho si ho vytlačiť. V spolupráci s našimi trénermi sme pre vás pripravili desiatky cvikov na spevnenie celého tela.

Zloženie

Zloženie

Lopta: 100.0% Polyvinylchlorid

Tipy na skladovanie a údržbu

Tipy na skladovanie

Loptu odporúčame skladovať na suchom, čistom mieste s miernou teplotou, mimo zdrojov tepla (radiátor, podlahové kúrenie, slnečné okno, lakované alebo leštené povrchy atď.).

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Otestujte produkt

Loptu sme podrobili prísnemu testovaniu (najmä odolnosti proti roztrhnutiu). Považujeme za dôležité spomenúť, že lopta je vyrobená z certifikovaných materiálov, ktoré neobsahujú škodlivé látky.

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

"Skvelý produkt! Loptu používam pravidelne na posilňovanie a tlmenie bolesti chrbta," hovorí Giles, používateľ lopty softball.