Filtre 0
Filtre 0
STAREVER Kód 8527700 2656097

PIŠKÓTY S DELENOU PODRÁŽKOU KOŽENÉ VEĽKOSŤ 41-42 BÉŽOVÉ

25,00 €
20,00 €
-20%
Farba: BÉŽOVÁ
  • BÉŽOVÁ
Sprievodca veľkosťami Moja veľkosť je:
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Náš tím vytvoril kožené piškóty s delenou podrážkou pre mierne pokročilých a pokročilých tanečníkov a tanečníčky baletu.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Gumičky všité krížom obopnú a zvýraznia priehlavok.

Pružnosť

Strečový všitý diel medzi podrážkami umožňuje voľný a pohodlný pohyb.

Flexibilita

Oddelené podrážky umožňujú pohodlný pohyb chodidla.

TECHNICKÝ POPIS

Prečo piškóty s delenou podrážkou?

Kožené piškóty s delenou podrážkou sú vhodné pre pokročilejších žiakov, ktorý už ovládajú techniku tanca. Piškóty s delenou podrážkou sú ohybnejšie v oblasti klenby chodidla a dodávajú chodidlu peknú líniu.

Odporúčame vám poradiť sa s učiteľom tanca pred nákupom baletných piškót.

Prečo kožené piškóty?

Ak hľadáte veľkú voľnosť pohybu a želáte si zdôrazniť prácu vašich chodidiel, kožené piškóty vám budú vyhovovať.

Koža zaisťuje dlhú životnosť piškót.

Prečo v piškótach nie sú sťahovacie šnúrky?

Sťahovacie šnúrky je potrebné nastaviť na chodidlo a následne odstrihnúť. Uzol skrytý vo vnúti piškót môže spôsobiť pocit nepohodlia. Tieto piškóty nemajú sťahovacie šnúrky, ale gumičku okolo obvodu, preto sa viac nemusíte obávať, čo s viditeľnými šnúrkami. Piškóty schválili naši partnerskí profesori tanca a tanečníci, prinesú vám viac pohodlia a estetiky.

Ako si vybrať piškóty?

Mali by ste byť schopní roztiahnuť prsty v obuvi a nemať ich v kŕči. Ak si chcete overiť, či máte správnu veľkosť, postavte sa na polovičné špičky a znovu klesnite na zem.Ak máte úzke chodidlá, zvoľte si vašu bežnú veľkosť. Ak máte normálne alebo širšie chodidlá, zvoľte si o číslo väčšiu veľkosť, ako bežne nosíte.

Niečo navyše pre vašu výbavu?

Želáte si elegantné vrecko na uloženie vašich doplnkov? Ponúkame vám vrecko s dvomi priehradkami, do ktorého si môžete oddelene uložiť piškóty a vaše doplnky na balet, ako je sada na drdol, kolofónia alebo obväzy.

Zloženie

Zloženie

Zvršok:: 100.0% Hovädzia koža; Podšívka:: 100.0% Bravčová koža (split) ; Podošva:: 100.0% Hovädzia koža; Elastický pás: 45.0% Elastan, 55.0% Polyamid

Tipy na skladovanie a údržbu

Obmedzenia používania

Nie sú vhodné na vonkajšie použitie.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Schválené

Naše piškóty boli vyvinuté a testované v spolupráci s našimi partnerskými profesormi tanca a profesionálnymi tanečníkmi baletu. Do všetkých fáz vývoja a testovania produktu sme zapojili spolupracovníkov Decathlonu a učiteľov, ktorí zdieľajú nadšenie pre balet.