Filtre 0
Filtre 0
KIPSTA Kód 8527257 2654036

Vymedzovač ihriska Modular

30,00 €
  • Vymedzovač ihriska Modular
  • Vymedzovač ihriska Modular
  • Vymedzovač ihriska Modular
Farba: ŠEDÁ / ČERVENÁ
  • ŠEDÁ / ČERVENÁ
Nedostupné online

Dostupnosť v predajni

Naši futbaloví návrhári vyvinuli tento inovatívny produkt na spestrenie tréningov. Spolu s kužeľmi Modular si môžete navrhnúť vlastné línie.

VÝHODY

Jednoduché použitie

Zvinutá gumička (25 metrov) sa dá vytiahnuť a opäť rýchlo navinúť.

Dobrá viditeľnosť

Široká krikľavo oranžová gumička umožňuje jednoduché vyznačenie čiar.

Kombinovateľnosť

Obmieňajte cvičenia: vymedzovač je kompatibilný s kužeľmi Modular.

Jednoduché začiatky

Umožňuje vytvoriť skutočné čiary a rozšíriť tak priestor.

TECHNICKÝ POPIS

Predstavujeme vám rad Modular

Vďaka nášmu pozorovaniu hry a diskusiám s mnohými trénermi sa nám podarilo identifikovať rôzne potreby, ktoré v tréningoch chýbajú. Aby sme mohli globálne a postupne tieto problémy vyriešiť, vytvorili sme rad príslušenstva Modular: tieto produkty sú medzi sebou kompatibilné, môžete nimi zvyšovať a meniť možnosti cvičenia, a to vďaka jednoduchým a prepracovaným riešeniam.

Čo sú to obmieňateľné doplnky?

„Najnovším prírastkom do rodiny je vymedzovač čiar, ktorý má rovnakú DNA ako celý rad Modular. Môžete ho kombinovať so stabilnými kužeľmi Modular, a tak obmieňať, diverzifikovať a prispôsobovať cviky. Navyše, vďaka veľmi jednoduchému systému môžete rozvinúť gumičku a opäť ju rýchlo zvinúť, čo trénerom ušetrí čas.“

Unikátny dizajn pre špecifické tréningy

Pri navrhovaní tohto vymedzovača sme sa inšpirovali elektrickými predlžovačkami. Ide o namotanú gumičku, ktorú potiahnutím rozviniete, a opäť rýchlo a ľahko zviniete. Potrebujete pritom kužele Modular, ktoré poskytujú nevyhnutnú stabilitu pri vystrelení gumičky. Jednoduché a praktické!

Pár slov o technickej stránke produktu

Pri navrhovaní vymedzovača čiar sme museli urobiť kompromisy. Chceli sme ponúknuť pružnú pásku s dostatočnou dĺžkou na vymedzenie ihriska (25 metrov) a zároveň sme nechceli, aby produkt zaberal príliš veľa miesta. Potrebovali sme vyvinúť základne so záťažou, ktoré by neboli príliš ťažké, ale umožňovali by trénerovi vymedziť líniu jednoduchým pohybom. A keďže našou úlohou je sprístupniť naše produkty čo najväčšiemu počtu ľudí, chceli sme zaručiť atraktívnu cenu produktu na trhu.

História testov

Prioritou tímu KIPSTA je vytvorenie výrobkov zaručujúcich bezpečnosť používateľov. Vymedzovač ihriska neporušuje pravidlá! Tento výrobok je novinkou vo svete futbalu a úspešne prešiel množstvom testov, ktoré si kládli za cieľ zaručiť, že v súvislosti s gumičkou nehrozí jej pád, a to ani v prípade dieťaťa, ktoré má obuv s hrotmi.

Zloženie

Zloženie

Hlavná časť: 60.0% Polypropylén, 40.0% Polyoxymetylén; Elastický pás: 100.0% Polyester

Tipy na skladovanie a údržbu

SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C. SUšENIE V SUšIčKE JE MOžNé. - NORMáLNA TEPLOTA, MAXIMáLNA TEPLOTA VZDUCHU NA VýSTUPE Z BUBNA 80 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 30 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 150 °C.
MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C. MAXIMáLNA TEPLOTA PRANIA 70 °C.
ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE  200 °C. ŽEHLENIE PRI MAXIMáLNEJ TEPLOTE 200 °C.

Tipy na skladovanie

Výrobok skladujte pod prístreškom, predĺžite tak jeho životnosť! Ak ste produkt používali v daždi, nechajte gumičku vyschnúť a až potom ju zviňte.

TESTOVANIE A ZÁRUKA

Záruka

2 Roky/ov

Videá